You are currently viewing سمپاشی پارکینگ

سمپاشی پارکینگ

خدمات سمپاشی پارکینگ

پارکینگ ها مکان مناسبی برای پرورش حشرات و حیوانات هستند زیرا تاریک و مرطوب هستند. برای جلوگیری از این مشکل می توانید هر چند وقت یکبار پارکینگ را ضدعفونی کنید اما در صورت دیدن حشرات هم اکنون می توانید از خدمات سمپاشی پارکینگ استفاده کنید. این نوع خدمات سمپاشی توسط شرکت سمپاشی سبز پوشان به بهترین شکل و تضمینی انجام می شود. سمپاشی پارکینگ یکی از واجب ترین خدمات در زمینه سمپاشی ساختمان است چون پارکینگ اعم از عمومی و خصوصی به جهت فضای بسته، محیط تاریک و نور کم می تواند بستری برای رشد آفات مهیا کند.

حشراتی مانند موش، سوسک، پشه و … در اکثر موارد در این محیط ها دیده شده است به ویژه سوسک های فاضلاب یکی از رایج ترین حشرات در پارکینگ هستند. شرکت سبزپوش از ایمن ترین، مناسب ترین سموم دفع آفات و حشرات استفاده کرده و آسایش را برای شما به ارمغان می آورد.

نکات مهم برای سمپاشی پارکینگ

 • تمیز نگه داشتن مکان برای جلوگیری از ورود آفات بسیار مهم است.
 • برای پیشگیری از ورود حشرات و حیوانات موذی جلوگیری شود.
 • از آوردن ضایعات و اقلام قدیمی و بدون استفاده به داخل پارکینگ و انبارها خودداری کنید زیرا این اقلام محل پرورش آفات هستند.
 • در صورت احتیاج به سمپاشی چند مرحله ای حتما سمپاشی دوباره انجام دهید چون در صورت دور بودن موقت آفات از محل یا عدم تماس آنها با سم به دلیل قرار گرفتن در کپسول ها با سمپاشی مکرر آفت کاملا از بین می رود.

سمپاشی پارکینگ ساختمان مسکونی

عدم رعایت نظافت روزانه ساختمان، پارکینگ پر از زباله و همچنین رعایت نکردن سایر موارد بهداشتی باعث ظهور حشرات و حیوانات در محیط میشود و در این شرایط سمپاشی پارکینگ ساختمان را نمی توان نادیده گرفت. در صورت مشاهده سوسک های کوچک در پارکینگ می توانید از سرویس سوسک پاشی کوچک و در صورت مشاهده مارمولک های بزرگ و کوچک می توانید از خدمات سوسمار پاشی شرکت سبزپوش ‌استفاده نمایید.

خدمات سمپاشی پارکینگ
خدمات سمپاشی پارکینگ

شرکت سبز پوشان خدمات خود را توسط کادری با تجربه و با استفاده از سموم وارداتی آلمان و فرانسه به صورت تضمینی در کمترین زمان و با مناسب ترین قیمت عرضه می کند که برای تقاضا خدمات کافیست با ما تماس بگیرید. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک با مناسب ترین قیمت با شرکت سبزپوش بهترین شرکت برای خدمات سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

سمپاشی پارکینگ ساختمان های تجاری و اداری

ساختمان های مسکونی، ساختمان های اداری و تجاری، مغازه ها، ویلاها، حیاط ها و همچنین پارکینگ های عمومی محل جمع شدن آلودگی، میکروب ها و حشرات هستند. نکته مهم برای سمپاشی پارکینگ این است که قبل از شروع سمپاشی نکاتی را که شرکت خدمات سمپاشی به شما هشدار می دهد را حتما اجرا کنید. همچنین در زمان سمپاشی توسط کارشناسان از مراجعه به پارکینگ جدا خودداری شود.

این سرویس با توجه به پتانسیل بالایی که برای از بین بردن انواع حشرات دارد یکی از واجب ترین خدمات در این زمینه است و می توانید از خدمات ویژه سمپاشی پارکینگ سرپوشیده و یا سمپاشی پارکینگ روباز استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر این کار توسط افراد مجرب و با سموم مناسب انجام نشود، وقت و هزینه شما را تلف می کند و بعداً مجبور به استفاده مجدد از این سرویس خواهید شد. جهت دریافت خدمات سمپاشی آشپزخانه با شرکت سبزپوش بهترین شرکت در زمینه سمپاشی با قیمت مناسب تماس بگیرید.

نکات مهم برای سمپاشی پارکینگ خصوصی و عمومی

 • کل ساختمان باید به یکباره سمپاشی شود و یک واحد را نمی توان سمپاشی کرد.
 • سمپاشی باید از پشت بام شروع شود و زیرزمین و پارکینگ، انبارها، موتورخانه را پوشش دهد.
 • مقوا، انبوه لباس و غذای معطر حیوانات خانگی از جمله مواردی است که حشرات برای زنده ماندن به آن احتیاج دارند. آنها در لباس پنهان میشوند و از همه امکانات موجود استفاده می کنند.
 • سمپاشی اصولی پارکینگ در مدت زمان مناسب باعث ماندگاری سموم و از بین بردن تعداد بیشتری از حشرات و حیوانات آزار دهنده میشود.
 • غالباً سازگار ترین شرایط برای سمپاشی خانگی در فصول گرم سال است و سمپاشی حشرات خانگی در این فصل بسیار انجام می گیرد.
 • سموم گازی نسبت به سموم مایع و جامد نیاز به حفاظت بیشتری دارند و معمولاً برای سمپاشی سوسک در منازل و ساختمان ها و حشرات از سموم گازی به صورت اسپری استفاده میشود.

اقدامات مهم بعد از سمپاشی پارکینگ

 • پس از سمپاشی باید محل پارکینگ را تمیز کنید.
 • تمام شیرهای فاضلاب باید پوشانده شوند تا حشرات و حیوانات موذی دوباره وارد پارکینگ نشوند.
 • نگهداری وسایل قدیمی در پارکینگ
 • در صورت نیاز به سمپاشی دوره ای، سمپاشی را به موقع انجام دهید.

سمپاشی پارکینگ برای از بین بردن سوسک ها

وجود سوسک ها به ویژه سوسک های کوچک یکی از مشکلات بسیاری از شهروندان شهرهای بزرگ است که گاهی حضور آنها در پارکینگ منازل زندگی را با مشکل مواجه می کند که در اینجا به بررسی و پاسخ به سوالاتی در این زمینه می پردازیم. سمپاشی ساس توسط مجموعه سبزپوش با بهترین سموم و در سریع ترین زمان قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

آیا سمپاشی پارکینگ برای از بین بردن سوسک موثر است؟

در حال حاضر سموم زیادی در بازار وجود دارد که می تواند سوسک ها و حتی سوسک های کوچک آلمانی را از بین ببرد، اما سمپاشی یکسره محیط پیشنهاد نمی شود، ولی راه اصولی این است که یک بار سمپاشی دقیق انجام دهید و سپس از لانه سازی دوباره سوسک ها جلوگیری کنید. یکی از بدترین کارهایی که می تواند باعث تجمع سوسک ها شود، نگهداری وسایل بلااستفاده در گوشه ای از پارکینگ است. برای دریافت خدمات سمپاشی ساختمان با شرکت سبزپوش در ارتباط باشید. شرکت سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی با قیمت مناسب می باشد.

هزینه سمپاشی پارکینگ
هزینه سمپاشی پارکینگ

هزینه و قیمت سمپاشی پارکینگ

هزینه این سرویس ثابت نیست و به عوامل زیر بستگی دارد:

 • نوع حشرات
 • مقدار حشرات
 • محوطه پارکینگ
 • انواع سموم
 • زمان مورد نیاز
 • تعداد کارکنان

سمپاشی پارکینگ توسط شرکت سبزپوش

اگر پارکینگ منزل یا محل کارتان مشکل سوسک و حیوانات موذی دارد، در اسرع وقت آن را سمپاشی کنید. شرکت سمپاشی سبز پوشان همواره از سموم وارداتی فرانسه و آلمان برای سمپاشی استفاده می کند. شرکت سمپاشی سبز پوشان تمام تلاش خود را برای جلب رضایت مشتریان خود می کند چون مبارزه با آفات نیازمند علم تخصصی تیم سمپاشی است.

شرکت ما خدمات گسترده ای در زمینه سمپاشی عرضه می کند و با ارائه مشاوره قبل از سمپاشی کلیه موارد را تجزیه و تحلیل کرده و سپس اقدام به کار می کند تا هزینه و تکرار در عملیات به حداقل ممکن برسد. برای اطلاع از لیست خدمات شرکت سبز پوشان با ما تماس بگیرید.

هزینه و قیمت سمپاشی پارکینگ چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه و قیمت سمپاشی پارکینگ با شرکت سبزپوش تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

برای سمپاشی پارکینگ با کجا تماس بگیریم؟

شرکت سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی پارکینگ با بهترین سموم و در سریع ترین زمان می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  علی محمدخانی

  سمپاسی مجتمع ما با شرکت سبزپوش است. بسیار حرفه ای در این حوزه هستند