You are currently viewing سمپاشی ماهی نقره ای

سمپاشی ماهی نقره ای

خدمات سمپاشی ماهی نقره ای

ماهی نقره ای یکی دیگر از حشرات است که در سراسر ایران دیده می شود که آنها در مکان های مرطوب و مرطوب خانه مانند حمام، زیرزمین و اتاق زیر شیروانی یافت می شوند. روی بدن این حشرات یک سری لکه های نقره ای مشاهده می شود به همین دلیل به این نام معروف شده اند. ماهی های نقره ای ترجیح می دهند در مناطق بسیار گرم مانند نانوایی ها، نزدیک اجاق ها، نانوایی ها، وان حمام و غیره زندگی کنند.

سمپاشی ماهی نقره ای برای مدت طولانی

جالب است بدانید که حشره ماهی نقره ای بیماری را به انسان منتقل نمی کند و اما به عنوان یک آفت شناخته می شوند. ماهی نقره ای بیشتر از الیاف و لباس تغذیه می کند و همچنین به مواد نشاسته ای میل دارد. شیراز و جلد کتاب، پارچه های نخی، غذای خشک، چسب، پارچه کتان، پارچه چرمی، شکر و انواع شیرینی ها توسط ماهی نقره ای آسیب دیده است. در صورت مشاهده عوارض ماهی نقره ای در منزل سریعا با کارشناسان شرکت سبزپوش جهت سمپاشی ماهی نقره ای تماس بگیرید تا ما خانه شما را سمپاشی کنیم. سمپاشی حشرات را به مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی حشرات بسپارید. در صورت نیاز به خدمات با ما تماس بگیرید.

آیا ماهی نقره ای مضر است؟

ماهی نقره ای بسیار مضر بوده و در درزها و شکاف های خانه مخفی می شود و یافتن این حشره کار سختی است. کارشناسان شرکت سبزپوش آموزش دیده برای سمپاشی ماهی نقره ای هستند و تجربه زیادی در این زمینه دارند به همین دلیل در بررسی اولیه که کاملا رایگان انجام می شود فضاهایی مانند تخت، مبلمان، فرش، پرده و … لباس احتمال وجود ماهی نقره ای وجود دارد به طور کامل رسیدگی خواهد شد.

سمپاشی ماهی نقره ای

کارشناسان ما برای سمپاشی ماهی نقره ای پس از وارسی اولیه و محاسبه میزان آلودگی، بهترین روش درمان و ریشه کنی ماهی نقره ای را به شما پیشنهادمی کنند و همچنین هزینه سمپاشی را به اطلاع شما می رسانند. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک با مجموعه سبزپوش در ارتباط باشید. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک با بهترین سموم می باشد.

خدمات سمپاشی ماهی نقره ای
خدمات سمپاشی ماهی نقره ای

سم برای از بین بردن ماهی نقره ای

یکی دیگر از خدمات شرکت سمپاشی سبزپوش سمپاشی ماهی نقره ای است. حشرات این راسته با نام های رایج دم مویی، سیلورفیش، ماهی نقره ای، حشره سه دم، بید کاغذی شناخته می شوند که در واقع به دو گونه مهم از این راسته تعلق دارند. بید کاغذی حشره ای از راسته دم ریشک داران بوده و نام دیگر آن ماهی نقره ای است که از حرکت ماهی مانند و رنگ آبی مایل به خاکستری این حیوان مشتق میشود، در حالی که نام علمی آن (Lepisma saccharina) نشان دهنده رژیم غذایی این حیوان است که بیشتر از کربوهیدرات هایی مانند قند و نشاسته تشکیل میشود.

آیا حشره ماهی نقره ای انسان را نیش می زند؟

تغذیه این حشرات عمدتا کاغذ، فرش، لباس است، پس نگران نباشید ماهی نقره ای انسان را نیش نمی زند زیرا اندام گزنده ندارد. حشره ماهی نقره ای بیشتر از الیاف و لباس تغذیه می کند. اما ترجیح می دهد از مواد نشاسته ای از جمله شیراز و جلد کتاب، پارچه های پنبه ای، غذای خشک، چسب، کتان، چرم، کاغذ، الیاف تهیه شده از انواع گیاهی و حیوانی، ابریشم، بافتنی ها، شکر و شیرینی ها تغذیه کند. برای دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سبزپوش سمپاشی ساس را با مناسب ترین قیمت و بهترین سموم انجام می دهد.

چگونه متوجه وجود ماهی نقره ای در خانه خود شویم؟

این حشره بدنی صاف دارد و همانگونه که از نام آن پیداست رنک آن نقره ای بوده و بالغ آن حدود 12 تا 19 میلی متر درازا دارد. ماهی نقره ای می تواند یک واکنش آلرژیک با علائمی شبیه آسم ایجاد کند و آنها همچنین حامل باکتری هستند. انواع باکتری ها متصل به پای ماهی نقره ای و ماهی کاغذی متصل بوده و واضح است که آن را در خانه خود نمی خواهید. با چشمان تیزبین، می توانید نشانه هایی از تغذیه و حمله ماهی های نقره ای را پیدا کنید، اگرچه آنها بی نظم هستند. سوراخ های کوچک در غذا، لکه های زرد مانند فلس، مدفوع آنها مانند دانه های فلفل سیاه کوچک از جمله علائم قابل مشاهده است.

نکات مهم در سمپاشی ماهی نقره ای و سایر حشرات

 • برای شناسایی اولیه نوع آفات با کارشناسان ما تماس بگیرید.
 • با کمک متخصصین نوع آفت و نوع سم را تعیین کنید.
 • تنها با گذاشتن طعمه نمی توان آفت مورد نظر را از بین برد.
 • تمامی سوراخ ها، درزها و خوردگی چوب در داخل ساختمان باید پوشانده شود.
 • از سمپاشی مزارع در روزهای بادی خودداری کنید.
 • در صورت نیاز به سمپاشی چند بار حتما سمپاشی مکرر انجام دهید چون در صورت دور بودن موقت آفات از محل یا نبود تماس آنها با سم به دلیل قرار گرفتن در کپسول ها با سمپاشی مجدد آفت کاملا از بین می رود.
روش سمپاشی ماهی نقره ای
روش سمپاشی ماهی نقره ای

کنترل آفات و کنترل ماهی نقره ای

اگر در خانه خود باحمله ماهی نقره‌ای روبرو شدید، برای پیشگیری و کنترل آن‌ها، ابتدا باید شماره آن‌ها را بررسی کنید تا متوجه شوید از کجا وارد خانه شده‌اند. آنها می توانند از بیرون یا از طریق وسایل شما وارد ساختمان شده باشند و اگر تعدادشان کم باشد احیانا از طریق یک وسیله خارجی یا توسط شما وارد ساختمان شده اند و چنانچه تعداد این حشرات سه دم زیاد بود به داخل ساختمان حمله می کنند.

مربوط به محیط است و باید روی بیرون از خانه تمرکز کنید زیرا ماهی نقره ای می تواند به سرعت از دیوارها بالا برود و از ترک ها و شکاف های در، پنجره و اتاق زیر شیروانی وارد خانه ها شود. سمپاشی مایت از دیگر خدمات شرکت سبزپوش با بهترین سموم می باشد. جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

راه‌های جلوگیری از ورود ماهی دم‌مویی به خانه

 • خانه را خشک نگه دارید.
 • تمام درزها و شکاف های دیوار و خانه را پر کنید.
 • رطوبت خانه را کاهش دهید.
 • دمای خانه را خنک نگه دارید.
 • کاغذهای استفاده نشده را دور بریزید.
 • مراقب نگهداری مواد غذایی باشید.
 • منابع غذایی آن را حذف کنید.

سمپاشی ساختمان را به مجموعه سبزپوش بسپارید. شرکت سبزپوش سمپاشی ساختمان را با مناسب ترین قیمت و با بهترین سموم انجام می دهد. شرکت سمپاشی سبزپوش پس از سالها تجربه علمی و قابل استفاده در زمینه سمپاشی و حذف کامل حشرات و آفات ناسالم از محیط های خانگی و عمومی در راستای ارتقای سطح سلامت هموطنان عزیز را در ریشه کنی کامل عوامل مضر و حیوانات یاری خواهد نمود. یکی از این خدمات سمپاشی ماهی نقره ای (سم پاشی بید کاغذی) است. برای استفاده از خدمات سبزپوش و اطلاع از لیست هزینه ها با ما تماس بگیرید.

برای دریافت خدمات سمپاشی ماهی نقره ای به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی ماهی نقره ای با سموم بسیار قوی می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

روش سمپاشی ماهی نقره ای چگونه می باشد؟

برای اطلاع از روش سمپاشی ماهی نقره ای پیشنهاد می کنیم این مقاله از سبزپوش را تا انتها مطالعه کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.