You are currently viewing سمپاشی سوسک درشت

سمپاشی سوسک درشت

خدمات سمپاشی سوسک درشت

حتما با دیدن سوسک درشت در خانه خود این سوالات برای شما پیش آمده است که چگونه از شر سوسک ها خلاص شوید و چه دلایلی باعث شده است که آنها را به عنوان یک مهمان ناخواسته به خانه شما دعوت کرده است؟ سوسک ها یکی از رایج ترین آفات خانگی در جهان هستند. سوسک ها به دلایل مختلفی وارد خانه شما می شوند. دانستن نوع سوسکی که با آن سر و کار دارید می تواند به تصمیم گیری در مورد نحوه خلاص شدن از شر آنها به شما کمک کند.

به عنوان مثال، رایج ترین نوع سوسک در خانه ها، سوسک آلمانی است و سوسک آلمانی جذب آب می شود، در این صورت کاهش دسترسی به منابع آب در خانه شما می تواند به کاهش حضور این نوع سوسک کمک کند. اما بهترین راه برای خلاص شدن از دست این حشرات موذی و چندش آور سمپاشی سوسک بوسیله یک شرکت تخصصی و با تجربه در این کار همچون سبزپوش میباشد. اگر در منزل خود سوسک یا سایر حشرات موذی را دارید میتوانید با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید و همکاران ما در اسرع وقت به منزل شما آمده و اقدام به سمپاشی سوسک های منزل شما میکند.

علت ورود سوسک درشت به خانه ها

سوسک‌ها در جستجوی غذا، آب و سرپناه وارد خانه‌ها می‌شوند و زمانی که وارد یک منطقه آلوده شوند، می‌توانند به سرعت تکثیر شوند و آسایش و سلامتی شما را تهدید کنند. خلاص شدن از شر سوسک ها قبل از وقوع آلودگی مهم است، زیرا سوسک ها حامل باکتری هایی هستند که می توانند منجر به مسمومیت غذایی، اسهال، آلرژی و بثورات پوستی شوند.  هنگامی که سوسک ها به تعداد زیاد وجود داشته باشند، می توانند بوی نامطبوعی نیز ایجاد کنند.

قبل از اینکه تصمیم بگیرید چگونه سوسک ها را در خانه خود بکشید، بهتر است یک برنامه داشته باشید. آنها می توانند چندین ماه بدون غذا و تا دو هفته بدون آب زندگی کنند. شما میتوانید با بهره بردن از نکات زیر از شر سوسک های آمریکایی، سوسک های آلمانی، سوسک های شرقی یا سوسک های قهوه ای خلاص شوید. سمپاشی حشرات از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با ما تماس بگیرید.

چگونه در خانه از شر سوسک خلاص شویم

برای نابود کردن سوسک ها در خانه روش ها و مراحل مختلفی وجود دارد که عبارتند از:

خدمات سمپاشی سوسک درشت
خدمات سمپاشی سوسک درشت

مناطقی که سوسک ها در آن قرار دارند را به طور دقیق مشخص کنید

وقتی در نظر می گیرید که از کدام روش برای نابود کردن سوسک ها استفاده کنید، بهتر است ابتدا خانه خود را از نظر هجوم احتمالی بررسی کنید.
این کار را می‌توان با استفاده از چراغ قوه برای جستجوی مکان‌های معمولی که سوسک‌ها در آن پنهان می‌شوند، از جمله پشت یخچال، زیر سینک، شکاف‌های کابینت‌ها و قفسه‌ها، گوشه‌های درهای کمد و کابینت‌های حمام انجام داد.

از نوارهای چسب برای علامت گذاری مناطق آلوده استفاده کنید، بایستی نوارها را برای چند روز تا یک هفته،در  مناطقی مه بیشترین سوسک وجود دارند بگذارید که ببینید که چه تعداد سوسک را به دآم میاندازند. سمپاشی ساس را به مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه بسپارید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سبزپوش در تماس باشید.

بستن سوارخ ها شکاف ها برای جلوگیری از ورود سوسک ها به خانه

تله‌ها می‌توانند در کاهش تعداد سوسک‌های موجود موثر باشند، اما از نفوذ سوسک‌ها از بیرون به داخل خانه جلوگیری نمیکنند. برخی از این شکاف های را که باید ببندید از جمله شکاف بین دیوارها یا کاشی ها و ترک های کوچک. از همین روش می توان برای خلاص شدن از شکاف ها و ترک هایی که سوسک ها ترجیح می دهند در آن ها پنهان شوند، استفاده کرد، زیرا ترجیح می دهند در فضاهای تاریک و کوچک پنهان شوند و معمولاً در طول روز پنهان می شوند. به عنوان مثال، می‌توانید روی سوراخ‌ها و شکاف‌های لوازم خانگی و سایر وسایل خانه در مکان‌های پرتردد برای سوسک‌ها چسب بزنید. رایانه‌ها و وسایل کوچک می‌توانند به عنوان خانه‌ای برای سوسک‌ها باشند.

افزایش حفاظت از غذا و آب

از بین بردن چیزهایی که سوسک ها را جذب می کند مانند غذا، آب و مکان های مخفی یکی از مهم ترین گام ها برای خلاص شدن از شر سوسک ها و پیشگیری از آن است.اگر این مرحله نادیده گرفته شود یا به درستی انجام نشود اکثر برنامه هایی که برای نابود کردن سوسک در نظر گرفته اید با شکست مواجه خواهند شد. قوی ترین سوسک کش خانگی یکی از مقالات جدید سایت سبزپوش می باشد که توصیه می کنیم این مقاله مفید را حتما مطالعه کنید.

اقدامات مهم برای جلوگیری از ورود سوسک ها به داخل خانه

وسایل آشپزخانه را بصورت مرتب تمیز کنید

سوسک ها می توانند با استفاده از چربی و مواد غذایی در پشت وسایل در آشپزخانه زندگی کنند، باید زیر و پشت اجاق گاز، پشت یخچال، مایکروفر، ماشین ظرفشویی و اطراف سینک آشپزخانه را بخوبی تمیز کنید.

کمدها را تمیز کنید

خرده ها و مواد غذایی ریخته شده از محصولات غذایی ذخیره شده منبع غذایی عالی برای سوسک ها هستند.با تمیز کردن کمدها و از بین بردن نشت مواد غذایی از شر سوسک های کمد آشپزخانه خلاص می‌شوید.

غذا را در ظروف در بسته نگهداری کنید

سوسک ها به اندازه ای کوچک هستند که براحتی برای تغذیه وارد بسته های ساخته شده از مقوا، جعبه های دربسته و کیسه های پلاستیکی میشوند .غذا را در ظروف فلزی، شیشه ای یا پلاستیکی بدون هوا نگهداری کنید.

اختصاص یک اتاق برای مصرف مواد غذایی در منزل

نگهداری همه غذاها و خوردن در یک قسمت از خانه باعث کاهش خرده‌ریزه‌ها و ریختن مواد غذایی می‌شود و تمرکز بر نظافت بهتره یک اتاق خانه را برای شما آسان‌تر می‌کند.

آشپزخانه را هر شب قبل از خواب تمیز کنید

سوسک ها اغلب شب ها برای تغذیه بیرون می آیند، بنابراین تمیز کردن کامل آشپزخانه هر شب چیزی برای خوردن سوسک ها باقی نمی گذارد. تمام مواد غذایی را بردارید و سینک ظرفشویی را تمیز و خشک کنید و کف ها را به خوبی تمیز کنید. جلوگیری از ورود حشرات به خانه از اقدامات ضرروی می باشد که باید انجام دهید. برای اطلاع از این روش ها پیشنهاد می کنیم مقاله جلوگیری از ورود حشرات به خانه را مطالعه کنید.

هزینه سمپاشی سوسک درشت
هزینه سمپاشی سوسک درشت

خانه خود را تا حد امکان خنک نگه دارید

خانه خود را تا حد امکان خنک نگه دارید. هنگامی که دمای تابستان گرم می شود، این حشرات خنک نیز گرم می شوند و سطح فعالیت خود را افزایش می دهند و حتی برای پرواز بال های خود را تکان می دهند.

  • ظروف غذای حیوانات خانگی را قبل از خواب خالی کنید.
  • یا روی آن ها را محکم بپوشانید، زیرا سوسک ها می توانند غذای حیوانات خانگی را بخورند و از آب موجود در آنها استفاده کنند.
  • سطل های زباله را تمیز و سرپوشیده نگه دارید.
  • لوله کشی و نشتی لوله ها را تعمیر کنید.
  • از ژل طعمه سوسک استفاده کنید.
  • برای افزایش قدرت از پودر اسید بوریک استفاده کنید.

جهت سمپاشی سوسک ریز کابینت با شرکت سبزپوش در ارتباط باشید. شرکت سبزپوش ارائه دهنده بهترین سموم برای سمپاشی سوسک می باشد. اسید بوریک، ماده ای که در محصولاتی مانند مواد شوینده لباسشویی و خمیر دندان یافت می شود، می تواند یکی از بهترین مواد برای کشتن سوسک ها باشد، اما متأسفانه نمی توان آن را برای مدت طولانی نگه داشت، زیرا جریان هوا به راحتی آن را از بین می برد. برای استفاده از پودر اسید بوریک، آن را با مقدار مساوی شکر و آرد مخلوط کنید و آنرا در نزدیک به لانه ای که سوسک ها در آن زندگی می کنند، فرار دهید. 

چه شرکتی خدمات سمپاشی سوسک درشت را انجام می دهد؟

برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک درشت با مجموعه سبزپوش بهترین شرکت برای سمپاشی سوسک درشت تماس بگیرید.

برای جلوگیری از ورود سوسک ها به داخل خانه چه کاری انجام دهیم؟

پیشنهاد می کنیم برای اطلاع از روش های جلوگیری از ورود سوسک ها به داخل خانه این مقاله از شرکت سمپاشی سبزپوش را تا انتها مطالعه کنید.

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.