You are currently viewing سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات

خدمات سمپاشی حشرات

با آمدن فصل تابستان و افزایش دما، بیشتر خانه ها دچار ظهور حشرات مختلفی می شوند که به طور گسترده در سراسر خانه پخش میشوند و در زمستان به طور نسبی ناپدید میشوند. وجود حشرات باعث بروز مشکلاتی از جمله انتقال بیماری ها میشود، که نمی توان از آن چشم پوشی کرد. برخی دیگر از مشکلات وجود حشرات در خانه فاسد شدن غذا، آسیب رساندن به اثاثیه منزل و ایجاد حالت ترس و اضطراب در ساکنان خانه و برخی از حشرات می توانند باعث گزش های آزاردهنده و عفونت های پوستی در انسان شوند.

یکی از بهترین راهکارها برای از بین بردن آنها سمپاشی حشرات بوسیله یک گروه با تجربه و متخصص میباشد. شرکت سمپاشی حشرات سبزپوش یکی از شرکت هایی است که آماده همکاری با ارگان های خصوصی، دولتی و منازل مسکونی برای سمپاشی حشرات میباشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

دلایل ظاهر شدن حشرات در خانه

علل اصلی هجوم حشرات در خانه باید شناخته شود تا بتوان این مشکل را به طور ریشه ای حل کرد و از جمله دلایل زیر است:

 • اگر درخت یا یکی از شاخه های آن به سقف یا کناره های خانه شما چسبیده است، حشرات از آن برای ورود به خانه شما استفاده می‌کنند.
 • در نزدیکی خانه تپه خاکی که انواع حشرات مانند مورچه ها را درون خود حمل می کند ، وجود دارد.
 • وجود شکاف هایی در پایین و کناره های خانه که به حشرات فرصت ورود به خانه را می دهد.
 • نگهداری برخی از مواد در خانه، مانند هیزم، زیرا پناهگاهی برای حشرات است.
 • باقی ماندن مواد غذایی روی زمین و اطراف خانه که حشرات را برای تغذیه جذب می کند.
 • باز کردن پنجره ها و درها بدون استفاده از توری محافظ.

سمپاشی سوسک از خدمات مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک با ما تماس بگیرید. شرکت سبزپوش فعال در زمینه سمپاشی انواع حشرات موذی با بهترین سموم در سریع ترین زمان می باشد.

نحوه جلوگیری از ورود حشرات

 • هر روزنه کوچک یا بزرگی را که در خانه وجود دارد بخوبی ببندید، زیرا وجود منافذ یکی از بزرگترین عوامل ورود حشرات به خانه هستند.
 • سطل های زباله را بپوشانید و سعی کنید ابتدا از شر آنها خلاص شوید، زیرا حشرات معمولا در سطل های زباله زندگی می کنند و به دنبال غذا می گردند.
 • تمیز کردن مداوم آشپزخانه، تمیز کردن و خشک کردن ظروف پخت و پز و اطمینان از عدم وجود تخم حشرات در آنها، بهتر است دائماً مکان های نگهداری ظروف را خالی کرده و هر از چند گاهی آنها را تمیز کنید.
 • خانه و اطراف آن و حیاط بیرونی را بررسی کنید تا مطمئن شوید که تجمع آب راکد وجود ندارد، زیرا حشرات جذب این آب می شوند، به خصوص حوض های باز و حیاط های بدون زهکش. بنابراین توصیه می شود استخرهای آب راکد خشک کنید تا از تجمع حشرات بر روی آنها جلوگیری شود.
 • بقایای حشرات مرده را بردارید تا باعث گسترش میکروب ها نشود.
 • باقیمانده غذاها را از بین ببرید و هیچ گونه غذای را در آشپزخانه رها نکنید.
 • خانه را مداوم تهویه کنید و دائماً در معرض نور خورشید قرار دهید و برای مدت طولانی خانه را تاریک نگذارید مخصوصاً در جاهایی که ممکن است حشرات وجود داشته باشند، زیرا حشرات نور را دوست ندارند.
 • خانه را مدام تمیز کنید و اثاثیه را روی هم انباشته نگذارید تا حشرات نتوانند در آن زندگی کرده و تولید مثل کنند.
 • قرار دادن توری های محافظ روی تمامی درها و پنجره های خانه برای جلوگیری از ورود حشرات.
 • مرتب باغچه خانه را تمیز کنید، درختان بلند را قطع کنید و هر از گاهی سمپاشی  کنید.
خدمات سمپاشی حشرات
خدمات سمپاشی حشرات

روش های کنترل حشرات بدون استفاده از سموم شیمیایی مضر

روش های ایمنی برای کنترل حشرات بدون استفاده از حشره کش های شیمیایی وجود دارد، زیرا این آفت کش ها اثرات زیان باری بر سلامتی انسان ها دارند. مطالعات نشان می‌دهد که این آفت‌کش‌ها بر سیستم‌های بدن تأثیرات منفی می‌گذارند و باعث آسیب به سلامت انسان ها میشوند، علاوه بر این که در صورت قرار گرفتن در معرض آنها، زندگی و سلامتی کودکان را تهدید می‌کنند. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی ساس توسط پرسنل مجرب مجموعه می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی ساس با ما تماس بگیرید.

خانه را تمیز نگه دارید

تمیز نگه داشتن خانه یکی از بهترین راه هابرای دور نگه داشتن حشرات از خانه است. بستن سوراخ های پنهانی که باعث ورود عنکبوت ها میشوند. حتماً سطوحی را که غذا در آن وجود دارد به طور مرتب پاک کنید تا مورچه ها را دور نگه دارید. از محصولات پاک کننده طبیعی که هم باعث تمیز شدن خانه شما میشود و همزمان حشرات را دفع می کند، استفاده کنید.

محلول آب صابون 

با پاشیدن محلول آب و صابون به طور مستقیم روی حشراتی مانند مورچه ها و سوسک ها باعث از بین رفتن آنها میشود.

محلول تنباکو 

40 گرم تنباکو را با یک لیتر آب مخلوط میکنند و آنرا به مدت 48 ساعت باقی میگذراند، سپس تنباکو را به خوبی از آب صاف می کنند، سپس یک لیتر آب به محلول صاف شده اضافه می کنند. سپس آن را با اسپری بر روی جاهایی که حشرات وجود دارند میپاشند.

سرکه سفید

کمی آب را می توان با سرکه غلیظ مخلوط کرد و برای تمیز کردن کف اتاق استفاده کرد. سرکه به از بین بردن دائمی حشرات خزنده در خانه به خصوص مورچه ها کمک می کند . وقتی مورچه ها به خانه می آیند دنباله ای از فرمون ها را از خود به جا می گذارند که مورچه های دیگر را به منبع حشرات هدایت می کند. مورچه ها حتی پس از برداشتن غذا ظاهر  خواهند شد، بنابراین راه حل این است که از سرکه سفید برای از بین بردن این اثر شیمیایی استفاده کنید.

استفاده از روغن نعناع برای دفع عنکبوت

عنکبوت ها از نعناع متنفرند، بنابراین می توانید محلولی از روغن نعناع و آب تهیه کنید تا در اطراف مناطقی که عنکبوت ها ظاهر می شوند اسپری کنید. برای اطلاع از بهترین زمان برای سمپاشی حشرات پیشنهاد می کنیم مقاله مربوط به آن را در سایت سبزپوش مطالعه کنید.

قیمت سمپاشی حشرات
سمپاشی حشرات توسط مجموعه سبزپوش

 خمیر اسید بوریک برای کشتن سوسک ها

خمیر بوریک یکی از موثرترین راه حل ها برای کشتن سوسک ها محسوب می شود و روشی بی خطر است زیرا از مواد طبیعی تشکیل شده است که باعث بیماری در افراد خانه نمی شود.خمیر را می توان با مخلوط کردن دو قاشق غذاخوری آرد، یک قاشق غذاخوری اسید بوریک تهیه کرد. یک قاشق غذاخوری شکر و یک قاشق چایخوری مقدار زیادی شیر یا پودر کاکائو و مخلوط را با کمی آب مخلوط می کنند سپس از خمیر گلوله هایی درست می کنند و در محل هایی که سوسک ها هستند قرار می دهند. 

اگرچه اسید بوریک یک ماده طبیعی است، اما برای سوسک‌ها بسیار مضر است و به محض خورده شدن آن توسط سوسک باعث از کشته شدن آن‌ها می‌شود، زیرا در بدن سوسک‌ها نفوذ کرده و فعل و انفعالات گردش خون آنها را تغییر داده و منجر به قطع شدن گردش خونی آنها می‌شود. برای سمپاشی آشپزخانه با مجموعه سبزپوش در تماس باشید. مجموعه سبزپوش فعال در زمینه سمپاشی در منازل و محل کار و … می باشد.

هزینه سمپاشی حشرات

سمپاشی حشرات به معنای استفاده از مواد شیمیایی برای کنترل و کاهش تعداد حشرات آزاردهنده است. این فرایند معمولاً توسط حشره‌کش صورت می‌گیرد و در مناطق مختلف از جمله خانه، دفاتر، فضای باز و غیره انجام می‌شود. هدف اصلی سمپاشی حشرات، کاهش تعداد حشرات آزاردهنده و جلوگیری از گسترش بیماری‌های منتقل شده توسط آن‌ها است. برای اطلاع از هزینه سمپاشی حشرات با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید.

برای انجام خدمات سمپاشی حشرات به کجا مراجعه کنیم؟

شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی حشرات در کوتاه ترین زمان می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با ما تماس بگیرید.

روش های کنترل حشرات بدون استفاده از سموم شیمیایی مضر چیست؟

ما در این مقاله از سایت سبزپوش به برسی روش های کنترل حشرات بدون استفاده از سموم شیمیایی مضر پرداخته ایم با ما همراه باشید.

 

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.