You are currently viewing سمپاشی آشپزخانه

سمپاشی آشپزخانه

خدمات سمپاشی آشپزخانه

زمانی که درباره نظافت صحبتی به میان می آید اولین بخشی از خانه که سریعا به ذهن شما خطور می کند، آشپزخانه است. همان طور که می دانید خانوم ها بیش ترین فعالیت خود را در آشپزخانه جهت پخت و پز غذا و تمیز کردن صرف می کنند و همین غذا پختن باعث جذب بسیاری از حشرات از جمله مگس، سوسک و… می شود. برای این که آشپزخانه تمیز و دور از حشرات باشد باید برای اطمینان سالیانه حداکثر یک بار محیط را سمپاشی کنید. در ادامه مقاله به بررسی موضوع سمپاشی آشپزخانه و مسائل مهم در این حوزه می بپردازیم.

اصول سمپاشی آشپزخانه

بسیاری از تنقلات، خوراکی های خوشمزه و شیرینی جات عامل اصلی تجمع حشرات هستند. سوسک ها از جمله حشراتی محسوب می شوند که سریعا با محیط آشپزخانه و منزل سازگار می شوند. در این شرایط تنها راه حل باقی مانده سمپاشی آشپزخانه است. برای انجام این کار به نکات مهم در زیر توجه کنید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی حشرات با شرکت سمپاشی سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش بهترین شرکت سمپاشی در تهران می باشد.

انتخاب سم آشپزخانه

هیچ سمی در بازار و فروشگاه ها وجود ندارد که بدون عوارض باشد. این سم ها در مدل های گوناگون به شکل پودری، مایع و اسپری عرضه می شوند. اما بهترین کار برای سمپاشی آشپزخانه و محیط منزل استفاده از خدمات سبزپوش است. سم هایی که این مجموعه جهت رفع حشرات به کار می برد فاقد بو و کیفیت عالی دارند.

نحوه صحیح سمپاشی آشپزخانه

به هیچ عنوان خودتان برای سمپاشی دست به کار نشوید. پیش از سمپاشی آشپزخانه درب و پنجره ها را باز کنید و افراد خانواده را به مدت ۸ ساعت از منزل دور کنید. برای این که نتیجه خوبی دریافت شود بهتر است محل رشد و زندگی سوسک ها را بیابید و شروع به سمپاشی کنید.

نظافت آشپزخانه بعد سمپاشی

بعد از گذشت ۸ الی ۹ ساعت به منزل باز گردید و ممکن است سوسک های مرده را در کف آشپزخانه ببینید و بهترین راه حل برای جمع آوری آن ها استفاده از جارو برقی مکش بالا است. بعد از جمع کردن سوسک های مرده کیسه جارو برقی را خارج و دور بیندازید. بعد از اتمام این کار نوبت تمیز کاری سطوح مختلف آشپزخانه است. البته این نظافت اینجا به پایان نمی رسد.

سوسک ها از طریق رطوبت و آب تغذیه می کنند به همین دلیل بیش ترین درصد شیوع سوسک از اطراف سینک ظرفشویی است توصیه می کنیم بعد از شستشوی ظرف اطراف آن را خشک کنید. سمپاشی سوسک از دیگر خدمات شرکت سمپاشی سبزپوش در کوتاه ترین زمان می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

چه مواردی در سمپاشی آشپزخانه کنترل می شود؟

توصیه می کنیم برای سمپاشی آشپزخانه حتما از خدمات ویژه سبزپوش استفاده کنید. کادر متخصص این مجموعه می تواند محل اصلی سوسک و حشرات موزی را در آشپزخانه سریعا پیدا کنند و با زدن سم آن ها را از بین ببرند. حشراتی مثل مگس یا پشه به قرار دادن طعمه کشته می شوند اما برای حشرات دیگر بهترین راه سمپاشی تمام فضای آشپزخانه است.

اقدام مهم بعد از سمپاشی آشپزخانه برای پیشگیری از رشد دوباره حشرات

زمانی که محیط آشپزخانه را به طور کامل سمپاشی و از هر گونه سوسک و حشره موزی پاکسازی می کنید باید مراقب باشید که دوباره سوسک ها رویش پیدا نکنند. در این بخش به نکات مهم جهت پیشگیری مجدد سوسک ها در آشپزخانه می پردازیم.

محیط آشپزخانه را گرم نگه دارید

معمولا حشرات در حال مردن به سمت آب حرکت می کنند یا به دنبال مایعات چسبناک کشانده می شوند. ترکیب آب و روغن مایع از جمله مواد چسبانکی است که حشرات را در سریع ترین زمان به خود جذب کرده و همچنین روی ظاهر کابینت تاثیر می گذارد. در نتیجه همیشه محیط آشپزخانه را تمیز و خشک نگه دارید تا هیچ حشره ای ایجاد نشود. سمپاشی ساختمان از خدمات تخصصی شرکت سبزپوش می باشد. جهت دریافت خدمات با ما در تماس باشید.

خدمات سمپاشی آشپزخانه
خدمات سمپاشی آشپزخانه

غذا ها را در ظروف درب بسته نگهداری کنید

غذا های مانده را در ظروف درب دار، بسته بندی کنید. برای سرو غذا به جز آشپزخانه جای دیگر نروید زیرا؛ خورده غذا پاشیده می شود و یک منبع تغذیه برای جمع آوری حشرات محسوب می شود.

به طور مرتب زباله ها را تخلیه کنید

سعی کنید روزانه زباله ها را دور بیندازید، این کار موجب تمیز شدن خانه و در امان ماندن از آفات می شود. برای دریافت خدمات طراحی فضای سبز حیاط با شرکت سمپاشی سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش فعال در زمینه طراحی فضای سبز می باشد.

کابینت های آشپزخانه را تمیز کنید

به طور کلی چیدمان ظروف در کابینت اهمیت بسیاری دارد به گونه ای که کابینت ها محیط آشپزخانه را مدیریت می کنند و اجازه می دهند کار ها به خوبی پیش برود. پاک کردن آشپزخانه هم بسیار مهم است. پس سعی کنید هفته ای یکبار محیط آشپزخانه را حسابی تمیز کنید این کار علاوه بر حفظ زیبایی و تمیز بودن آشپزخانه می تواند از ایجاد حشرات جلوگیری کند.

پاک کردن عمیق کامل آشپزخانه

امروزه با وجود مشغله های کاری و نداشتن تایم مناسب برای پاک کردن عمیق آشپزخانه، کافیست با مجموعه های مختلف جهت تمیز کردن خانه تماس حاصل کنید. خلاص از شدن از دست حشرات موزی و چندش آور کار آسانی نیست بلکه آن ها می توانند در سخت ترین شرایط هم زندگی کنند. برای دریافت خدمات سمپاشی ساس با شرکت سمپاشی سبزپوش در ارتباط باشید. شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی می باشد.

سوسک آلمانی یک آفت مهم در آشپزخانه

یکی دیگر از انواع سوسک ها نوع آلمانی است. سوسک های آلمانی در بیش تر خانه ها ایجاد می شود و معمولا هر کسی برای رفع آن تلاش بسیاری کرده است اما بی فایده! این سوسک ها علاقه بسیاری به محیط های گرم، تاریک و رطوبت دار دارند و علاوه بر این تخم های آن ها بعد از گذشت ۲ ماه بالغ می شوند. تنها راه حل برای نجات از شر سوسک های آلمانی کمک گرفتن از مجموعه سبزپوش است.

هزینه سمپاشی آشپزخانه
هزینه سمپاشی آشپزخانه

هزینه سمپاشی آشپزخانه

زمانی که سوسک آشپزخانه یا حشرات محیط را در بر گرفته اند تنها راه حلی که می توانید به صورت تضمینی به آن اعتماد کنید، مجموعه سبزپوش است. اولین فاکتوری که در سمپاشی آشپزخانه اهمیت بسیاری دارد، قیمت آن است. هزینه سمپاشی بر اساس عواملی همچون نوع حشره، نوع سوسک، میزان سم استفاده شده، متراژ و… بستگی دارد و طبق این فاکتور ها قیمت سمپاشی تعیین می گردد.

البته برخی اوقات سوسک ها به درز های دیوار، سقف یا کف آشپزخانه نفوذ می کنند که نیاز به شکافتن دارد. در این شرایط هزینه سمپاشی به هزینه بازسازی افزوده می شود. آفت کش های مختلفی در فروشگاه ها به فروش می رسد که درصد کم تری مواد کشنده دارند. از این رو پیشنهاد ما اعزام کادر پر تجربه و متخصص مجموعه سبزپوش است که خدمات خود را به نحوه مطلوب در اختیار عموم مردم و مشتریان گرامی قرار می دهد. جهت دریافت خدمات طراحی فضای سبز ویلا با شرکت سمپاشی سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش بهترین مجموعه برای طراحی فضای سبز می باشد.

برای دریافت خدمات سمپاشی آشپزخانه به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی آشپزخانه در کوتاه ترین زمان می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

هزینه سمپاشی آشپزخانه چه مقدار می باشد؟

برای اطلاع از هزینه سمپاشی آشپزخانه با شرکت سبزپوش تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.