You are currently viewing سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی سوسک ریز کابینت

سوسک ها از بدترین و کثیف ترین موجودات بشمار می روند. سوسک های ریز کابینت علاوه بر ایجاد ترس و وحشت، باعث انتقال بسیاری از بیماری ها می شوند. از مهم ترین و موثرترین روش برای نابودی کامل سوسک های ریز کابینتی، سمپاشی است. اگر شما هم جزو آن دسته از افراد هستید که به وجود سوسک های ریز کابینت در منزل دچار شده اند، توصیه ی ما سپردن کار سمپاشی به تیم مجرب و حرفه ای سبزپوش است. افراد کارشناس این تیم می توانند شما را برای همیشه از شر این موجودات موزی و کثیف خلاص کنند. در این مقاله به سمپاشی سوسک ریز کابینت و همچنین اقدامات قبل و بعد از آن می پردازیم با ما همراه باشید.

سوسک ریز کابینت

در مقاله ی قبلی، مطالبی در خصوص انواع سوسک ارائه شد. یکی از آن سوسک ها، سوسک آلمانی بود. این سوسک که به سوسک کابینت معروف است، رایج ترین نوع سوسک ها می باشد. سوسک های ریز کابینت تولیدمثل بالایی دارند به طوری که در سال حدود 4 الی 6 نسل تکثیر می شوند. سمپاشی حشرات را به مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی حشرات بسپارید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید.

سوسک کابینتی بالغ، اندازه ای بین 13 الی20 میلی متر دارد. سوسک های ریز کابینت در رنگ های زرد کم رنگ تا قهوه ای تیره دیده می شوند. این سوسک ها دارای دو بال هستند اما جالب است بدانید که به ندرت پرواز می کنند و با سرعت راه رفتن را بیشتر می پسندند. سوسک ریز کابینتی در شب بیشترین فعالیت را داراست و همچنین از دیگر ویژگی های آن انتشار بویی نامطلوب از خود در زمان ترس و هیجان می باشد.

خطرات وجود سوسک ریز کابینتی در خانه

سوسک های ریز کابینتی توسط اجزای خود پاتوژن های بیماری زا را حمل می کنند از این رو می توانند آلودگی ها و انواع بیماری ها را به سطوح آشپزخانه، مواد غذایی، ظروف آشپزخانه و… منتقل کنند. وبا، اسهال خونی، سالمونلوز، ایکولی، جذام، طاعون، تشدید حملات آسم، مسمومیت غذایی و… ازجمله بیمارهایی است که توسط سوسک های ریز کابینتی< آلمانی> به انسان منتقل می شود. سمپاشی سوسک از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوش می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک با ما در تماس باشید.

اقدامات قبل از سمپاشی سوسک ریز کابینت

قبل از سمپاشی منزل توسط تیم مجرب و باتجربه ی سبزپوش، صاحبان خانه باید این اقدامات را انجام دهند:

 • مواد غذایی باید در ظروف در بسته نگهداری شوند.
 • خرده و باقیمانده مواد غذایی را در صافی سینک نگه ندارید.
 • مواد غذایی ریخته شده روی قسمت کف زمین یا داخل و روی کابینت ها را سریعا پاک کنید.
 • وسایلی همچون اجاق گاز، مایکروویو، توستر، یخچال و … را از مواد غذایی تمیز نگهدارید.
 • از یک سطل زباله با درب محکم بهره ببرید. و هر شب آن را خالی کنید و شستشو دهید.
 • حتما قبل از خواب، سینک و وان را کاملا خشک کنید. با این کار دسترسی سوسک ها به مکان مرطوب را به حداقل می رسانید.
 • اسکاج مرطوب ظرفشویی را در یک ظروف درب بسته قرار دهید.
 • مرتب جاروبرقی بکشید و در صورت مشاهده خرده های مواد غذایی سریعا آن را جمع آوری کنید.
 • تعمیر نشتی لوله ها را در اولویت قرار دهید.
 • تمامی مواد غذایی را در مکانی سربسته نگهدارید تا در هنگام سمپاشی آلوده نشوند.
 • برای مدتی حیوانات خانگی و گیاهان خود را دور منزل قرار دهید.
 • سعی کنید کودکان و افراد مسن هرگز در هنگام سمپاشی در خانه نباشند.

برای دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سبزپوش بهترین شرکت سمپاشی در تماس باشید. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده انواع سموم با کیفیت بالا برای سمپاشی می باشد. بخشی از خدمات اجرایی شرکت سبزپوش، دفع آفات و حشرات، طراحی و نگه داری فضای سبز، تامین گیاهان آپارتمانی و ضدعفونی کردن ادارات و اماکن عمومی می باشد.

خدمات سمپاشی سوسک ریز کابینت
خدمات سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی سوسک ریز کابینت

از آن جهت که سوسک ها به اغلب سم ها مقاوم هستند، باید کار سمپاشی را به افراد کاربلد و حرفه ای بسپارید تا با بهترین روش ها و شوینده ها به پاک شدن منزلتان بپردازند. شرکت سبزپوش با چندین سال سابقه و تجربه، کار سمپاشی را به صورت زیر انجام می دهند:

 • ابتدا محل سکونت یا مکانی که در آن سوسک ریز کابینتی دیده شده است، توسط کارشناسان حرفه ای و مجرب بررسی می شود تا مخفیگاه و هممچنین میزان آلودگی مشخص گردد.
 • برای ریشه کنی کامل و همچنین جلوگیری از ورود سوسک های ریز کابینتی به منزل، بیرون از خانه هم مورد بررسی قرار گرفته می شود.
 • تمامی سوراخ ها، درزها، مخفیگاه سوسک های ریز کابینتی، مکان های مرطوب و… با بهترین سم ها و روش ها، سمپاشی می گردند.
 • در صورت تکرار مجدد سمپاشی، با یک برنامه ریزی درست، سمپاشی بعدی برای شما انجام می گیرد.
 • لازم به ذکر است که تیم سبزپوش تمامی عملیات سمپاشی را با سموم با کیفیت، بدون لک و حساسیت های پوستی و تنفسی انجام می دهند.
 • سمپاشی سوسک های ریز به صورت تضمینی صورت می گیرد.

بهترین زمان برای سمپاشی سوسک ریز کابینت

سمپاشی ساختمان باید به طور سالانه و در زمان معینی انجام شود تا نتیجه ی بهتری را داشته باشد. برای اینکه نتیجه ی بهتری را کسب کنید، توصیه ی ما این است که همه ی ساختمان با هم اقدام به سمپاشی کنند. بهترین زمان برای سمپاشی منزل و ساختمان، ماه های فروردین و اردیبهشت می باشد چرا که در این زمان سوسک های ریز کابینتی تخم گذاری می کنند و بر تعداد آن ها افزوده می شود.

در صورت سمپاشی دقیق و اصولی، توسط تیم قوی و باتجربه ی سبزپوش دیگر اثری از سوسک های کابینتی ریز نمی ماند. البته برای جلوگیری از تکثیر شدن سوسک های ریز کابینتی، باید آن ها را قبل از تخم گذاری از بین برد. بهترین زمان برای این کار، فصل زمستان می باشد.

هزینه ی سمپاشی سوسک ریز کابینت

برای نابودی کامل سوسک های ریز و همچنین دیگر موجودات، روش های متعددی وجود دارد که برای هر کدام باید هزینه های متفاوتی را در نظر گرفت. لازم به ذکر است که عوامل مختلفی هم بر روی هزینه ی سمپاشی سوسک ریز کابینتی تاثیرگذارند از رایج ترین آن ها متراژ منزل، نوع سم استفاده شده، زیر بنای محل، نوع سوسک و… می باشد. سمپاشی سوسک درشت و ریز توسط مجموعه سبزپوش با قوی ترین سموم قابل انجام می باشد.

هزینه سمپاشی سوسک ریز کابینت
هزینه سمپاشی سوسک ریز کابینت

اقدامات بعد از سمپاشی سوسک ریز کابینت

بعد از سمپاشی بهتر است موارد زیر را رعایت کنید.

 • مدتی از فضای سمپاشی شده، دور بمانید.
 • کودکان و افراد مسن را حتی بعد از خشک شدن سم هم به مکان سمپاشی شده نبرید.
 • سریعا اقدام به پاک کردن سم نکنید چرا که اثرگذاری آن کم می شود.
 • برای پاک کردن سم، از دستکش و ماسک استفاده کنید.
 • تمامی ظروف آلوده به سم را خوب بشویید.
 • مواد غذایی که در معرض سم بوده اند را دور بریزید.
 • حشرات تلف شده را جمع کنید.
 • برای برگرداندن حیوانات خانگی، از دامپزشک مشورت بگیرید.
 • خودسرانه از آفت کش های خانگی استفاده نکنید.< تداخل برخی از سم ها کشنده می باشد.>

سمپاشی سوسک ریز کابینت توسط مجموعه سبزپوش

در این مقاله به بررسی سمپاشی سوسک ریز کابینتی و اقدامات قبل و بعد از آن پرداختیم. لازم است بدانید که سمپاشی منزل کار راحتی نیست و به حرفه و تجربه ی بالایی احتیاج دارد. زیرا شناسایی نوع حشره، آشنایی با خصوصیات آن، آشنا بودن با مخفیگاه و تغذیه ی حشره، زمان تولیدمثل، سم مخصوص برای نابودی و… همگی بر روی سمپاشی تاثیرگذار هستند. بنابراین باید توسط افراد متخصص و حرفه ای انجام شود. سمپاشی پارکینگ از خدمات مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه در زمینه سمپاشی می باشد. برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

تیم سبزپوش با آشنایی کامل به سم های مخصوص هر حشره بخصوص سوسک ریز کابینتی و همچنین بهترین زمان برای سمپاشی و استفاده از موثرترین سم های بازار با روش های مناسب به سمپاشی منازل شما می پردازند تا شما را برای همیشه از شر این موجودات خطرناک خلاص کنند.

برای سمپاشی سوسک ریز کابینت به کجا مراجعه کنیم؟

در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک ریز کابینت با مجموعه سبزپوش در تماس باشید.

هزینه ی سمپاشی سوسک ریز کابینتی به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه سمپاشی سوسک ریز کابینتی با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  amirali

  برای خدمات سمپاشی ماه پیش تماس گرفتم و کار سمپاشی ساختمان را انجام دادید با گذشت یک ماه کاملا راضی هستیم. تشکر از خدمات خوبتون