You are currently viewing سمپاشی ساختمان

سمپاشی ساختمان

خدمات سمپاشی ساختمان

ساختمان مسکونی یکی از مهم ترین مکان هایی است که انسان ها در آن زندگی می کنند و به همین دلیل به ویژه دیدن کوچکترین اثر حیوانات موذی در این مکان باید با استفاده از خدماتی مانند سمپاشی ساختمان نسبت به ریشه کنی آنها اقدام کرد. همچنین پیگیری هایی که پس از آن انجام میشود بسیار حائز اهمیت است به عنوان مثال رفع ترک های دیوار، تعمیر کابینت و کمدهای آسیب دیده، تعویض کاغذ دیواری، تعویض لوله های ترک خورده و پوسیده، تعویض و سفت کردن درپوش فاضلاب.

برای اینکه نگران این حشرات نباشید و آرامش کامل داشته باشید بهتر است هر 6 ماه یکبار از این سرویس استفاده کنید. شرکت دفع آفات سبزپوش با چندین سال سابقه درخشان و به کار گیری از سموم مخصوص، انواع حشرات مزاحم ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی را پاکسازی می کند.

خطرات سمپاشی ساختمان

ارزش سمپاشی ساختمان بهره گیری از سموم خطرناک برای سمپاشی ساس، سوسک و کشتن حشرات است. افرادی که در این حرفه فعالیت می کنند باید معلومات دقیقی در مورد انواع سموم و کاربرد آنها داشته باشند. اگر بدون اطلاع از سموم شیمیایی استفاده شود مشکلات زیادی را به دنبال خواهد داشت. خطرات سمپاشی منازل بسیار جدی است و باید با آگاهی همراه باشد بنابراین بهترین شرکت را برای سمپاشی ساختمان انتخاب کنید تا خطرات جانی را از شما و خانواده تان دور نگه دارد و همچنین از خانواده های دارای فرزند باید بیشتر محافظ کنید. سمپاشی حشرات از خدمات تخصصی شرکت سبزپوش می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی حشرات با ما تماس بگیرید.

نکات مهم قبل و بعد از سمپاشی ساختمان

 • کودکان، زنان باردار، افراد مبتلا به بیماری های قلبی، کلیوی، حساسیت های پوستی و … از حضور در محل سمپاشی اجتناب کنند.
 • در صورت امکان، غذا را از ناحیه مورد نظر خارج کرده یا بپوشانید.
 • زمان مناسب سمپاشی را با مشورت مشاوران سمپاشی تعیین کنید.
 • حیوانات، پرندگان و لانه آنها را از محل سمپاشی دور نگه دارید.
 • با کمک متخصصین نوع آفات و نوع سم را مشخص کنید.

اقداماتی که پس از سمپاشی ساختمان باید صورت بگیرد:

 • از تماس دست و بدن کودکان با دیوارهای آغشته به سم خودداری کنید.
 • پس از سمپاشی و قبل از استفاده از محیط ساختمان، محل مورد نظر را شستشو دهید.
 • از مصرف غذا و آب آلوده به مواد سمی اجتناب کنید.
 • دریچه فاضلاب را بپوشانید تا از ورود حشرات و حیوانات موذی جلوگیری شود.
 • تمیز نگه داشتن مکان برای جلوگیری از ورود آفات بسیار مهم است.

ضرورت سمپاشی ساختمانهای مسکونی

آپارتمان ها و مجتمع های مسکونی نیز می توانند در جلسات ماهانه موضوع را مورد بحث قرار دهند. وجود حشرات موذی و مزاحم متعلق به یک واحد نیست و این موجودات بیشتر در فاضلاب زندگی می کنند و می توانند از طریق فاضلاب وارد خانه های دیگر شوند. نبود همکاری ساکنین یک مجتمع در سمپاشی ساختمان پیامد های ناخوشایندی دارد و باعث تکثیر بیش از حد حشرات مضر میشود. بنابراین، سمپاشی مجدد برای از بین بردن موجودات مزاحم واجب است. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک با شرکت سبزپوش در ارتباط باشید. شرکت سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک با بهترین سموم می باشد.

نحوه سمپاشی ساختمان
نحوه سمپاشی ساختمان

کاهش هزینه سمپاشی ساختمان

برای صرفه جویی در هزینه سمپاشی منازل، بهتر است بر حسب یک برنامه متناسب، کلیه واحدهای مسکونی یا تجاری توسط یک شرکت معتبر سمپاشی شود که به این ترتیب اثر سمپاشی بسیار بیشتر است. شرکت سبزپوش به دلیل وسعت و گسترش آفات، سمپاشی را در ماه های آینده پیشنهاد می کند. با سمپاشی دو بار در سال به طور کلی از تکثیر سوسک، ساس، پشه، زنبور عسل و غیره جلوگیری میشود. جهت دریافت خدمات سمپاشی ساس با شرکت سبزپوش در تماس باشید. شرکت سبزپوش ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی در سریع ترین زمان می باشد.

قیمت سمپاشی ساختمان

قیمت سمپاشی ساختمان با توجه به قیمت گذاری انجمن سمپاشان در هر شهر انجام می گیرد و عوامل مختلفی در قیمت سمپاشی ساختمان تاثیر گذار است از جمله:

 • محل پروژه
 • منطقه پروژه
 • تعداد دوره های سمپاشی
 • انواع جانوران و حیوانات موذی
 • نوع سم استفاده شده
 • نوع ضمانت
 • تاریخچه سم پاشی در محیط زیست
 • پراکندگی و شدت حشرات

اگر سمپاشی به چند مرحله نیاز داشته باشد، هزینه مراحل بعدی سمپاشی کمتر خواهد بود. معمولا سرکشی از ساختمان و بازدید و شناسایی حشرات توسط شرکت ها به صورت رایگان انجام می گیرد مگر اینکه فاصله طولانی باشد که در این صورت هزینه رفت و آمد جداگانه دریافت میشود. برای دریافت خدمات سمپاشی آشپزخانه با شرکت سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سبزپوش ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی با مناسب ترین قیمت می باشد.

مزایای سمپاشی ساختمان

مهمترین اولویت سمپاشی ساختمان سرعت اثربخشی این نوع دفع حشرات و آفات است. در نتیجه با این کار خاطر جمع خواهید بود که دیگر اثری از حشرات باقی نخواهد ماند. البته باید از استاندارد سم مصرفی شرکت سمپاشی اطمینان حاصل کرد زیرا جهت از بین بردن حشرات موذی در ساختمان ممکن است توصیه هایی مانند مواد گیاهی یا مواد شیمیایی کم خطرتر یا تله گذاری پیشنهاد شود. اما اگر تعداد حشرات در ساختمان زیاد باشد، احتمال اثربخشی این نوع مبارزه با حشرات کاهش می یابد و شما باید از اسپری استفاده کنید. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی محل کار با شرکت سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سبزپوش بهترین مجموعه برای دریافت خدمات سمپاشی می باشد.

از جمله مهمترین مزایای سمپاشی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مبارزه با آفات شیمیایی و بیماری زا
 • از رشد مجدد حشرات جلوگیری کنید
 • ایجاد آرامش برای مردم در ساختمان
 • کم هزینه و کم خطرترین روش سمپاشی
 • ایمن ماندن از بیماری ها و حفظ سلامت مردم
هزینه سمپاشی ساختمان
هزینه سمپاشی ساختمان

معایب سمپاشی ساختمان

همانگونه که همه ما می دانیم سمومی که برای سمپاشی استفاده میشوند از مواد شیمیایی خطرناکی ایجاد شده اند که برای سلامتی زیان آور هستند. در نتیجه به هشدارهای شرکت سبزپوش در این مورد توجه کنید و اقدامات مناسب را برای جلوگیری از عوارض آن انجام دهید. با توجه به نوع سم مصرفی و حجم سمپاشی، پس از چند روز انجام این کار نیاز به نظافت منزل وجود دارد. در نتیجه کل زمان و برنامه ریزی زندگی شما را برای مدتی تحت اثر قرار می دهد. گاهی اوقات برای از بین بردن بعضی حشرات باید چندین بار سمپاشی کنید و ممکن است ناچار شوید روزها از خانه دور بمانید تا از اثرات سم در امنیت بمانید. برای دریافت خدمات سمپاشی فروشگاه با شرکت سبزپوش در تماس باشید. سمپاشی فروشگاه و محل کار توسط شرکت سبزپوش قابل انجام می باشد.

برای سمپاشی ساختمان باید به چه نکاتی توجه داشته باشیم؟

 • دقت داشته باشید از شرکت های معتبر بخواهید که سمپاشی را انجام دهند و تضمین کتبی کار خود را بدهند.
 • بهتر است در اولین باری که متوجه حضور حشرات و جانوران موذی شدید سمپاشی کنید تا از تخم گذاری و تولید مثل بیشتر حشرات پیشگیری شود.

برای از بین بردن حشرات می ‌توان از روش‌های موقتی مانند حشره‌کش‌ها استفاده کرد، اما برای از بین بردن آن‌ها باید از خدمات سمپاشی استفاده کرد. برای این کار حتما به یک متخصص یا شرکت معتبر مانند سبزپوش مراجعه کنید تا در وقت و هزینه صرفه جویی کنید و از خدمات تضمینی بهره مند شوید.

برای دریافت خدمات سمپاشی ساختمان به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوش با سال ها تجربه ارائه دهنده خدمات سمپاشی ساختمان می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی ساختمان با ما تماس بگیرید.

هزینه خدمات سمپاشی ساختمان چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه خدمات سمپاشی ساختمان با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه شما را راهنمایی کنند.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.