You are currently viewing سمپاشی محل کار

سمپاشی محل کار

یکی از مهم ترین مکان هایی که باید فاقد هر گونه آلودگی و آفت باشد، محیط کار است. وجود هر گونه حشره در محیط باعث اذیت و آزار رساندن به کارکنان شرکت شده و علاوه بر این سلامت آنان را هم به خطر می اندازد. در صورت آلوده شدن باید از روش های تضمینی استفاده کنید تا سریع محیط پاکسازی شود. در این مطلب می خواهیم به بررسی سمپاشی محل کار و نکات مهم در این حوزه بپردازیم.

خدمات سمپاشی محل کار

افرادی که در شرکت ها مشغول کار هستند، حتما بهداشت را رعایت کنند زیرا؛ باعث به وجود آمدن حشرات سمج و آزار دهنده می شود. اگر به هر دلیل حشرات موزی در محل کار مشاهده کردید، تنها راه حل برای خلاص شدن سریع حشرات سمپاشی اداره است. برای انجام این کار هیچ مواقع خودتان دست به کار نشوید توصیه می کنیم از مجموعه سبزپوش کمک بگیرید که تجربه بسیاری دارند. سمپاشی سوسک توسط مجموعه سمپاشی سبزپوش قابل انجام می باشد. برای دریافت خدمات سمپاشی سوسک ریز و درشت با ما در تماس باشید.

نکات مهم هنگام سمپاشی محل کار

زمانی که قصد سمپاشی محیط کار را دارید باید به نکات مهمی در این باره توجه کنید. در این بخش به بررسی این نکات می پردازیم.

 • توصیه می کنیم بعد از سمپاشی به مدت ۲۴ ساعت وارد محیط کار نشوید.
 • بعد از ۲۴ ساعت تمام سطوح اداره را ضدعفونی کنید.
 • راه های ورود حشرات به محیط را پیدا کرده و مسدود کنید.

تاثیرات سمپاشی محل کار

سمپاشی و پاکسازی محیط کار از حشرات مزمن تاثیر بسیاری در مدیریت شرکت دارد که شامل:

 • کم شدن هزینه های تعمیر
 • انتقال انرژی مثبت به کارکنان و داشتن روحیه کاری بالا
 • از اختلال در کسب کار نیز جلوگیری می شود.

سمپاشی اداره یکی از کار های مهمی است که از نفوذ هرگونه حشره به محیط جلوگیری می کند. کارکنان شرکت به هیچ عنوان خودشان محیط را سمپاشی نکنند زیرا؛ در این زمینه حرفه ای ندارند و ممکن است سم بر قسمت هایی پاشیده شود که سلامت انسان را به خطر بیندازد. بهترین روش تماس گرفتن با مجموعه سبزپوش است که نیروی های آموزش دیده و با تجربه را به محل کار جهت سمپاشی شرکت اعزام می کند. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با مجموعه سمپاشی سبزپوش در ارتباط باشید. مجموعه سمپاشی سبزپوش بهترین مرکز برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات می باشد.

خدمات سمپاشی محل کار
خدمات سمپاشی محل کار

سمپاشی محل کار و ادارات

بسیاری از افراد گمان می کنند سمپاشی محل کار، اداره و شرکت ها کار آسانی است که با خرید سم از فروشگاه این کار صورت می گیرد و تمامی آفات از بین می رود اما این گونه نیست. زمانی که هر نوع حشره ای در محل کار مشاهده کردید سریعا آن را نابود یا از ورود آن ها پیشگیری کنید. عملیات سمپاشی به عنوان آخر روش محسوب می شود که بعد از سمپاشی نظافت و تمیز کردن محیط کار الزامی است.

سمپاشی شرکت باید به صورت اصولی و با دقت بالا انجام شود که مجموعه سبزپوش با داشتن کادری مجرب و متخصص در زمینه سمپاشی اداره آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی است. جهت دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سمپاشی سبزپوش در تماس باشید. مجموعه سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی ساس می باشد.

رایج ترین حشرات در ادارات

برخی از آفت ها در محل کار و شرکت ها نسبت به خانه بیش تر دیده می شود. حال در ادامه به بررسی رایج ترین آفات در ادارات اشاره می کنیم.

 • عنکبوت: عنکبوت ها مخالف سوسک ها علاقه زیادی را مکان های خشک و گرم دارند همانند؛ گوشه های دیوار، دریچه های هوا، گوشه های میز و… دیده می شوند. عنکبوت ها با خوردن حشرات دیگر غذای خود را تامین می کنند همچنین عمر طولانی تری دارند.
 • سوسک: سوسک ها بیش تر در مکان هایی از جمله اتاق استراحت و آشپزخانه اداره یافت می شوند چون مواد غذایی و آب به حد کافی در آنجا وجود دارد.
 • مورچه: همان طور که می دانید مورچه ها بیش تر در نقطه ای که خورده های غذا یا شیرینی ریخته شده باشد به صورت گروهی جمع می شوند.
 • مگس: محیط های مرطوب مکان مناسبی برای تخم ریزی مگس ها است. این حشره بیش تر در آشپزخانه اداره مشاهده می شود.
 • ساس: یکی از اصلی ترین راه ها برای ورود حشره ساس در اداره رفت و آمد انسان ها است. ساس ها در نبود تغذیه به انسان حمله کرده و با مکیدن خون به سرعت تکثیر می شوند. ساس ها میان کوسن مبل، پارچه ها، درز های دیوار و از این قبیل.. پنهان می شوند در این صورت باید سریعا به سمپاشی شرکت اقدام کنید.
 • موریانه: موریانه ها معمولا در کاغذ، گیاهان، چوب و مقوا که دارای سلولز هستند یافت می شود.
 • موش: زمانی که محل کار کثیف و نظافت رعایت نشود، اولین آفتی که مشاهده می کنید حیوانات جونده است. یکی از این حیوانات موش بوده که شب ها به سطل زبانه، غذا های ریخته شده روی زمین و ظروف نگهدارنده غذا حمله می کند.
 • ماهی نقره رنگ: این حشره بیش تر کناره های زهکشی دیده می شود و علاقه بسیاری به نم و رطوبت حمام دارد. وجود این آفت در محل کار باعث بهم ریختن محیط کار شده و همچنین به سمت کتاب و لباس ها کشیده می شود.
هزینه سمپاشی محل کار
هزینه سمپاشی محل کار

روش های سمپاشی محل کار

وجود آفت ها در محل کار به منظور الوده بودن محیط نیست، بلکه به یک برنامه نظافت روزانه نیاز دارد. با عملی کردن این کار دیگر شاهد حشرات و آفت ها در شرکت نخواهید شد.

 • سعی کنید روزانه فرش، کف های اداره و پادری ها را جارو بزنید.
 • هر لکه و کثیفی که روی مبل، تخت، فرش، کف زمین و دیوار ها است را پاک کنید.
 • تمام سطوح اداره را ضدعفونی کنید.
 • شیشه های و درب های اتومات را تمیز کنید.
 • پاک کردن کفپوش ها توسط مواد ضدعفونی کننده فراموش نشود.
 • جمع آوری زباله ها و دور ریختن آن ها به صورت روزانه
 • قسمت هایی از اداره همچون توالت، سینک ظرفشویی، سیستم خشک کن، حوله های دستی و سایر موارد را به خوبی پاک کنید.

هزینه سمپاشی محل کار

هزینه سمپاشی اداره ها و شرکت ها به عوامل مختلفی از جمله تعداد اتاق، مساحت ساختمان، تعداد آفت، نوع حشره و… بستگی دارد. برای اطلاع دقیق از هزینه سمپاشی شرکت کافیست با شماره های مندرج روی سایت سبزپوش تماس حاصل کنید یا در قسمت نظرات سوالات خود را کامنت کنید تا توسط کارشناسان پاسخ داده شود. برای دریافت خدمات سمپاشی مایت با مجموعه سمپاشی سبزپوش در تماس باشید. مجموعه سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده بهترین سموم برای سمپاشی می باشد.

سمپاشی محل کار برای مدیر و کارکنان آن شرکت اهمیت بسیاری دارد زیرا؛ حشرات موجود باعث بهم ریختن تعادل و الوده شدن محیط می شود. مجموعه سبزپوش با چندین سال سابقه کادری در زمینه سمپاشی اداره توانسته در شرایط بحرانی به کمک کارکنان شرکت ها برسد.

بهترین شرکت برای سمپاشی محل کار و ادارات کدام شرکت می باشد؟

در صورت نیاز به خدمات سمپاشی محل کار و ادارات با مجموعه سبزپوش بهترین شرکت سمپاشی تماس بگیرید.

هزینه سمپاشی محل کار و ادارات به چه صورت می باشد؟

برای اطلاع از هزینه سمپاشی محل کار با مجموعه سبزپوش بهترین شرکت سمپاشی در تماس باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.