You are currently viewing بهترین زمان برای سمپاشی حشرات

بهترین زمان برای سمپاشی حشرات

زمان سمپاشی حشرات

امروز با بررسی موضوع بهترین زمان برای سمپاشی حشرات، از بین بردن حشرات و سم های مناسب برای سمپاشی حشرات شما را همراهی خواهیم کرد. در مناطق گرمسیر ایران تعداد حشرات در زمان گرما و فصل های گرم سال بیشتر می شود و در مناطق شهری هم از طریق لوله ی فاضلاب به منازل نفوذ میکنند که می توانند بسیار آزاردهنده باشند. برای از بین بردن حشرات راهکارهای زیادی وجود دارد که یکی از پرکاربرد ترین آنها سمپاشی است. شما می توانید با مراجعه به سایت سبزپوش، سم مناسب برای از بین بردن حشرات موذی را تهیه کنید.

بهترین زمان برای سمپاشی حشرات چه وقتی است؟

اشتباهی که اکثر مردم در هنگام سمپاشی برای از بین بردن حشرات انجام می دهند این است که بر این عقیده هستند که سمپاشی برای از بین بردن حشرات باید در اول فصول گرم سال صورت بگیرد؛ در صورتی که کارشناسان معتقدند که سمپاشی باید در فصل پاییز و زمستان و فصل تخم گذاری تخم ریزی حشرات صورت بگیرد؛ تا تخم حشرات از بین رفته و تعداد حشرات بسیار کمتر شود و میزان تخم ریزی آنها نیز پایین بیاید.

بهترین زمان برای سمپاشی حشرات زمانی است که حشرات فعالیت کمی انجام می دهند؛به طور مثال چون فعالیت سوسک ها در طول روز بیشتر است؛ بهترین زمان برای سم پاشی آنها شب ها است و اما برعکس سوسک ها، کک و ساس ها در طول شب فعالیت بیشتری دارند و بهتر است در صبح ها برای سمپاشی آن‌ها اقدام کنید. حشراتی مانند پشه ها و کرم ها زمان خاصی برای سمپاشی ندارند و بهتر است با سمپاشی هر چه سریع‌تر آنها را از بین ببرد. سمپاشی سوسک توسط مجموعه سبزپوش قابل انجام می باشد. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک با مناسب ترین قیمت می باشد.

سم مناسب برای سمپاشی حشرات

سم های زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام مخصوص حشره های مختلفی هستند. برای انتخاب سم مناسب بهتر است با کارشناس سمپاشی خانگی مشورت کنید؛ تا با شناسایی درست و اصولی حشرات موجود در منزل شما و شیوع حشرات، سم مناسب جهت سمپاشی منزل خود را انتخاب کنید و در از بین بردن حشرات موفق شوید. برای دریافت خدمات سمپاشی ساختمان با مجموعه سبزپوش در تماس باشید. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی ساختمان با هزینه مناسب می باشد.

سم مناسب برای سمپاشی حشرات
سم مناسب برای سمپاشی حشرات

محل مناسب برای سمپاشی حشرات

اگر از حمله حشرات موذی مانند ساس و سوسک به منزل خود خسته شده اید و مدام منزل خود را سمپاشی سمپاشی می کنید؛ اما نتیجه نمی‌گیرید علت آن این است که برای سمپاشی درست و اصولی و از بین رفتن کامل حشرات باید تمام محل و آپارتمان سمپاشی شود و با سمپاشی یک واحد یا یک اتاق ساختمان این حشرات موذی از بین نمی روند و این حشرات موذی دوباره از مکان های مجاور وارد منزل شما می شوند. سمپاشی ساس توسط مجموعه سبزپوش قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات سمپاشی ساس با بهترین سموم با مجموعه سبزپوش تماس بگیرید.

نکات ایمنی که باید قبل از سمپاشی حشرات رعایت شود

 • انتحاب سم مناسب برای از بین بردن حشرات موذی موجود درمنزل شما
 • مطالعه کامل برچسب روش استفاده از سم و موارد منع استفاده از سم
 • خارج کردن کودکان و سالمندان و افراد دارای بیماری های ریوی و قلبی از محل سمپاشی
 • قرار نگرفتن مواد خوراکی و آشامیدنی در محل سمپاشی
 • انتخاب بهترین زمان سمپاشی بر اساس نوع حشره موجود در منزل شما

نکات ایمنی که باید حین سمپاشی حشرات رعایت شود

 • در حین سمپاشی حتماً از لباس های پوشیده و کفش و ماسک های مخصوص سمپاشی استفاده کنید.
 • در حین سمپاشی از خوردن آشامیدن اجتناب کنید.
 • سم را بو نکنید و تا پایان سمپاشی ماسک خود را درنیاورید و هوا موجود در منزل را استشمام نکنید.
 • هنگامی که محیط های سربسته را سمپاشی می کنید؛ حتما در و پنجره ها را برای وجود جریان هوا باز نگه دارید
 • حداقل زمان نیاز برای ورود دوباره به مکان سمپاشی شده که روی برچسب سم در شده است را رعایت کنید.
 • در صورت امکان منزل خود را به صورت نقطه ای و لکه‌ ای سمپاشی کنید تا آلودگی سم روی سطوحی که در دسترس شما قرار دارد و از آن زیاد استفاده می کنید، کمتر شود.
 • اگر سم شما نیاز به حل شدن دارد در زمان تهیه این محلول در جریان هوا و باد این کا را انجام دهید.
 • در صورت امکان از سم هایی استفاده کنید که با اسپری کردن آنها در درزها و شکاف ها حشرات را از بین می برند.
 • سم را برای تاثیر بهتر و از بین بردن سریع تر حشرات موذی، بیشتر از غلظت درج شده بر روی برچسب آن استفاده نکنید.
محل مناسب برای سمپاشی حشرات
محل مناسب برای سمپاشی حشرات

نکات ایمنی که باید بعد از سمپاشی حشرات رعایت شود

 • بعد از اتمام سمپاشی محیط، حتماً دست و صورت خود را با آب و صابون شستشو دهید.
 • تمام لباس هایی که در حین سمپاشی از آنها استفاده کرده اید را با شوینده مناسب شستشو دهید و در نور خورشید خشک کنید.
 • ظروفی که برای سمپاشی از آن استفاده کرده اید را با توجه به دستورالعمل پیشنهاد شده روی برچسب سم شستشو دهید

نکات قابل توجه برای سمپاشی حشرات

یک نکته قابل توجه در سمپاشی این است که تا وقتی که سم مرطوب باشد می‌تواند موجب مسمومیت شود؛ به همین دلیل کارشناسان معتقدند که بهتر است تا ۴۸ ساعت افراد وارد محل سمپاشی شده نشوند و در آنجا سکونت نداشته باشند. برای سمپاشی منازل همه وسایل های منزل جمع نمی شوند؛ به همین دلیل تعدادی از وسایل منزل در مجاورت سم قرار می گیرند که بهتر است؛ در و پنجره های خانه را باز گذاشته و پرده ها را جمع کرده تا وسایلی که رو آنها سم پاشیده شده است، در مجاورت هوای آزاد و نور خورشید قرار گرفته شوندو اثر سم از روی آنها از بین رود. سمپاشی سوسک درشت از خدمات مجموعه سبزپوش می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی انواع سوسک با بهترین سموم با مجموعه سبزپوش در تماس باشید.

ممکن است ظروف هم به علت سمپاشی داخل کابینت ها در مجاورت سم قرار بگیرند؛ به همین دلیل بهتر است، برای از بین بردن سم پاشیده شده بر روی ظروف به صفر رساندن احتمال مسمومیت، قبل از استفاده از ظروف آنها را با آب و صابون شستشو داده. برای سمپاشی ایمن و تاثیر گذار محیط، سم مورد استفاده برای از بین بردن حشرات را از عطاری ها و فروشگاه های نامعتبر تهیه نکنید ؛ بهتر است به افراد و مشاورین متخصص مراجعه کنید تا تجربه ی خود را این مورد در اختیار شما قرار دهند و شما را در انتخاب سم متناسب با حشره ی موجود در منزل شما راهنمایی کنند. از همراهی شما تا پایان سپاسگزاریم‌.

بهترین زمان برای سمپاشی حشرات چه زمانی می باشد؟

در این مقاله از سایت سبزپوش به بررسی سم مناسب برای سمپاشی حشرات پرداخته ایم با ما همراه باشید.

سم مناسب برای سمپاشی حشرات چه نوع سمی می باشد؟

سم های زیادی در بازار وجود دارد که هر کدام مخصوص حشره های مختلفی هستند. در این مقاله به بررسی سم مناسب برای سمپاشی حشرات پرداخته ایم ما را دنبال کنید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

این پست دارای یک نظر است

 1. Avatar
  قاسم دارابی

  شرکت سبزپوش از سم های خوب و باکیفیتی استفاده می کند. دوبار برای ساختمان ما سمپاشی کردن هر دوبار راضی بودیم.