You are currently viewing سمپاشی ساس

سمپاشی ساس

سمپاشی ساس تضمینی

ساس ها حشرات کوچکی هستند که از نظر علمی ( Cimex lectularius ) نامیده می شوند. رنگ این حشرات قهوه ای و طول آن بین ۱ تا ۷ میلی متر میباشد. ساس ها از خون انسان ها و حیوانات تغذیه می کنند، اما این حشرات می توانند ماه ها بدون غذا زنده بمانند. ساس ها اغلب در اطراف محل های خواب انسان ها یافت می شوند و ساس ها در طول روز پنهان می شوند و شب ها بیرون می آیند تا از خون افراد خوابیده تغذیه کنند.

ساس معمولاً هیچ بیماری را به انسان ها منتقل نمی کند، اما گزش ساس می تواند باعث ایجاد برخی مشکلاتی در سلامتی افراد شود. ساس از جمله حشرات موزی و خونخواری است که در صورت نبود تغذیه به انسان حمله کرده تا از طریق مکیدن خون انسان نیاز خود را بر طرف کند. اگر در منزل متوجه حضور ساس شدید بدون نگرانی با شرکت سبزپوش تماس بگیرید.

سمپاشی ساس باید توسط فردی حرفه ای به طور اصولی انجام شود. اگر در منزل خود به وجود ساس مشکوک هستید حنما با کارشناسان سبزپوشتماس بگیرید. کارشناسان ما با مراجعه حضوری به منزل شما ابتدا تمام نقاط کور ساختمان را بررسی میکنند و سپس اقدام به سمپاشی ساس میکنند. سمپاشی ساس یکی دیگر از کارهایی است که شرکت سمپاشی سبزپوش انجام میدهد.

ساس چیست؟

ساس از جمله حشرات چندش آوری است که بسیار کوچک هستند. این حشرات علاقه زیادی به پنهان خود در میان درز های فرش، شکاف های دیوار و جاهایی که محل استراحت انسان است دارند زیرا؛ برای تغذیه از خون انسان استفاده می کند و حتی می توانند بدون غذا به مدت ۵۶۰ روز زنده بمانند. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی حشرات با شرکت سمپاشی سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی می باشد.

ساس از کجا می آید؟

پیش از آن که به نابودی و سمپاشی ساس اشاره کنیم، باید بدانیم ساس ها از کجا به وجود می آیند. این حشرات به محیط تاریک علاقه بسیاری دارند و برای تخم گذاری بین فرش ها، لحاف، تشک، مبل، تخت خواب و… می روند. در نتیجه این حشره آلوده از طریق مبل، تخت خواب و وسایل چوبی دست دوم به محیط خانه انتقال پیدا می کند.

ساس ها چگونه حشراتی هستند؟

نوع ساس‌هایی که از خون انسان تغذیه می‌کنند هرگز در طبیعت یافت نمی‌شوند، آنها عمدتاً در پارچه‌ها، چمدان‌ها، مبلمان و در شکاف‌های چوب زندگی می‌کنند. آنها در کشورهایی که کنترل آفات در آنها مقرون به صرفه نیست یا وجود ندارد، رشد می کنند، ساس ها از خون انسان تغذیه میکنند.
ساس ها می توانند برای مدت بسیار طولانی بدون آب و غذا با پنهان شدن در لباس یا روی میزبان تا زمانی که محل مناسبی برای زندگی پیدا کنند، زنده بمانند. ساس ها به راحتی توسط چمدان و لباس به انسان منتقل می شوند و راه دیگر ورود آنها به منازل تخت، مبل و سایر وسایل مستعمل است. در مورد مناطق آسیب دیده، هتل ها، آپارتمان ها و خوابگاه های مشترک که به دلیل ترافیک زیادی که در این مناطق است احتمال جابجایی ساس ها بین افراد را افزایش می دهد.

آلودگی و خطرات ساس

برخی افراد وجود ساس در منزل را یک موضوع بی اهمیت دانسته و نمی دانند ساس ها چه عوارض و خطراتی برای کودکان و همچنین افراد خانواده دارد و از آن بی اطلاع هستند. زمانی که در محیط خانه ساس مشاهده کردید در اولین فرصت تصمیم به رفع آن اقدام کنید تا فضای خانه را آلوده نکرده است. یکی از روش های مهم و کاربردی جهت از بین بردن حشره ساس، سمپاشی است.

با انجام این کار تمام بخش های خانه حتی درز ها کوچک سمپاشی شده و باعث از بین رفتن آن می شود. قابل ذکر است بدانید، اسپری های حشره کش دارای دوز کم تری از سم هستند و نمی توانند ساس را به کلی ریشه کن کنند. در این صورت نیاز است برای سمپاشی از سم های ترکیبی و با درصد خلوص بالا استفاده کنید. البته هر حرفه ای نیاز به شخص متخصص خود دارد. حال در این زمینه از کادر پر تجربه سبزپوش بخواهید برای سمپاشی و پاکسازی به منزل شما اعزام شوند. جهت دریافت خدمات سمپاشی سوسک با شرکت سمپاشی سبزپوش در تماس باشید. شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی سوسک می باشد.

نحوه تشخیص وجود ساس در منزل

در اینجا چند مرحله وجود دارد که می توان برای تشخیص وجود ساس انجام داد، از جمله:

خدمات سمپاشی ساس
خدمات سمپاشی ساس

چک کردن مرتب تخت ها

با استفاده از یک چراغ قوه و یک جسم سخت و لبه صاف مانند کارت اعتباری یا یک سوهان رنگ، تخت‌ها، تشک‌ها و سایر قسمت‌هایی که احتمال میدهید در آنها ساس وجود دارد را بررسی کنید.  به دنبال حشرات، تخم‌ها یا مدفوع آنها باشید. حتماً به شکاف‌ها و چین‌های پارچه و مبلمان نگاه کنید. می‌توانید در این بررسی از دستکش‌های محافظ استفاده کنید.

دلیل توجه به بررسی تخت خواب ها این است که ساس ها جذب گرما می شوند و اولین مخفیگاه آنها تشک و تخت است. شما باید ملحفه‌های خود را به خوبی بررسی کنیدُ تا لکه‌های خونی که ساس‌ها از خود به جای بگذارند را پیدا کنید، ساس‌ها نیز ترجیح می‌دهند در جایی که انسان‌ها برای مدت طولانی می‌نشینند بمانند، بنابراین دومین مکان مورد علاقه آنها مبل‌ها، صندلی‌های راحتی و حتی صندلی‌های ادارجات است. ساس ها نیز در اطراف اتاق پنهان می شوند، بنابراین لبه های قرنیز و فرش را بررسی کنید. در صورت وجود این حشره اقدام به سمپاشی ساس کنید.

مکان هایی را که ساس در آنها کمتر دیده می شود بررسی کنید:

مانند کشوها، شکاف ها و جداکننده های کشو را بیرون بیارید و آن ها را وارونه کنید تا بتوانید قسمت های زیرین آن را بررسی کنید.
همچنین باید پرده ها، اطراف قاب پنجره ها و درها، اطراف سقف به خصوص در گوشه های اتاق، زیر لامپ ها، داخل قاب عکس ها و داخل ساعت های زنگ دار و سایر لوازم الکترونیکی خانه را بررسی کنید. در صورت وجود این حشره اقدام به سمپاشی ساس کنید.

نحوه پیشگیری از ورود ساس به خانه

برخی از اقدامات اساسی وجود دارد که می توان برای جلوگیری از هجوم ساس انجام داد، از جمله:

 • هرگز اثاثیه روکش دار، چارچوب تخت یا تشک هایی که در خیابان بودند را به خانه خود نیاورید.
 • همیشه تمام مبلمان قرض گرفته شده یا مستعمل را قبل از ورود به خانه، بخوبی بررسی کنید.
 • بررسی اتاق های هتل قبل از اقامت در آنها، چمدان ها را روی زمین قرار ندهید و قبل از گذراندن شب، تشک ها و روکش ها را به خوبی چک کنید.
 • اگر بعد از گذراندن شب در هتل به وجود ساس مشکوک شدید، قبل از ورود به منزل، لباس ها و هر چیزی که داشتید را چک کنید و بلافاصله وسایل را بشویید.
 • پس از خروج بازدیدکنندگان از خانه خود بررسی کنید، دوستان و اعضای خانواده ممکن است متوجه نشوند که حامل ساس بوده اند، مخصوصا افرادی که از سفر برگشته اند.در صورت وجود این حشره اقدام به سمپاشی ساس کنید.

چگونه ساس را از بین ببریم

اتاق های آلوده را شناسایی کنید

قبل از شروع سمپاشی ساس، باید اتاقی را که ساس ها در آن پیدا شده اند و همچنین اتاق هایی که دیوارهای مشترک با اتاق های آلوده را دارند، را شناسایی کنید.  اقلام موجود در اتاق را که اصلاً نمی توانید پردازش کنید یا قبلاً پردازش شده اند را بردارید و قبل از رفتن به اتاق بعدی، اقلامی را که از اتاق خارج می شوند در کیسه های پلاستیکی بپیچید.همچنین باید هر گونه نقاشی یا عکس را از روی دیوارها جدا کنید و هر اقلامی را که از اتاق برداشته شده را به دقت بررسی کنید تا از انتقال ساس جلوگیری شود.

اگر تشک به شدت آلوده شده است، باید با روکش تشک دافع حشرات پوشانده شود و در صورت نیاز به دور انداختن تشک و تعویض آن.
 ملحفه ها و لباس های آلوده باید شسته و سپس روی حرارت زیاد خشک شوند، زیرا گرما باعث از بین رفتن ساس می شود. در صورت وجود این حشره اقدام به سمپاشی ساس کنید. سمپاشی محل کار توسط مجموعه سبزپوش قابل انجام می باشد. جهت دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

سمپاشی ساس با محصولات شیمیایی مختلف

ساس ها می توانند در برابر برخی حشره کش ها مقاومت ایجاد کنند و خلاص شدن از شر آنها را برای ما دشوار می کند. به همین دلیل است که برای از بین بردن و کنترل ساس ها باید از محصولات مختلفی استفاده کرد تا بهترین نتیجه برای شما حاصل شود. برخی از آفت کش هایی که می توان برای از بین بردن ساس ها استفاده کرد عبارتند از:

 • آفت کش Spectre 2SC : سمی است که بوی تندی ندارد و در از بین بردن ساس نیز موثر است.
 • پودر ساس: یک آفت کش پودری است که اثر طولانی مدتی برای از بین بردن کامل ساس دارد زیرا اندام های داخلی ساس را از بین می برد.
 • Tempered FX، آفت‌کشی است که می‌توان آن را با آب در یک سمپاش مخلوط کرد، سپس شروع به سمپاشی روی قرنیزها، گوشه‌ها، اطراف چارچوب در و پنجره، اطراف چارچوب تخت و زیر مبلمان کنید.
 • برای سمپاشی ساس میتوانید از شرکت های سمپاشی همچون سبزپوش بهره مند شوید

مزایای سمپاشی ساس توسط موسسه سبزپوش

هر محصولی دارای مزیت بسیاری است، اما در این بخش می خواهیم به معرفی مزایای سمپاشی موسسه سبزپوش اشاره کنیم.

 • نیرو های موسسه همیشه به صورت ۲۴ ساعته در حال آماده باش به سمپاشی ساس در نقاط ایران هستند.
 • استفاده از روش های کنترل آفت و بهداشتی
 • به کاربردن سم های مرغوب که سازگاری بالایی با محیط دارد.
 • استفاده از سم های مرغوب برای سمپاشی حشرات موزی از جمله ساس
 • به کار بردن سم هایی فاقد بو که باعث آزار و اذیت افراد نشود.
 • سمپاشی ساس با ارائه ضمانت نامه کتبی
 • اعزام نیرو های متخصص بعد از تماس مشتری
 • برخورداری از پرسنل با تجربه و کاربلد
 • برقراری نکات ایمنی پیش و بعد از سمپاشی

آشنایی با مراحل سمپاشی ساس

نخستین قدم در سمپاشی ساس، تشخیص نوع آن است. بعد از این که از نوع ساس را مشخص کردید برای انجام سمپاشی به اقدامات گفته شده در زیر توجه کنید.

تشخیص مناطق آلوده

ساس ها به سرعت تکثیر می شوند و یافتن محل شیوع پیش از سمپاشی الزامی است. موارد زیر را جهت سمپاشی بررسی کنید.

 • درز های میان دیوار و تخت خواب
 • کناره های تخت و تشک
 • درز های موجود روی کوسن
 • کناره های فرش و شکاف هایی که میان فرش ها وجود دارد.

برای دید بهتر می توانید از چراغ قوه استفاده کنید، البته در این مواقع به دنبال مدفوع های کوچک تیره و هم تخم های ریز ساس به رنگ زرد باشید. سمپاشی کنه کبوتری از خدمات تخصصی مجموعه سبزپوش می باشد. مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات تخصصی سمپاشی کنه کبوتری می باشد.

کنترل کردن ساس ها

زمانی که متوجه شدید خانه توسط ساس ها کثیف و آلوده شده، به کنترل و مهار آن عمل کنید. یکی از روش های راحت و سریع برای پیشگیری از تکثیر و زیاد شدن ساس ها، جمع کردن آن ها با جارو برقی است.

 • برای این که از رشد و گسترش ساس ها کاسته شود بخش های از منزل را همانند کمد دیواری، درز های مبلمان، تشک، فرش ها و بخش های دیگری که احتمال می دهید ساس وجود داشته باشد را با جارو برقی جمع آوری کنید.
 • بعد از اتمام کار کیسه جارو برقی را سریعا در آورده سپس؛ داخل کیسه پلاستیکی بگذارید و درب آن را محکم ببندید تا ساس ها بیرون نیایند و در نهایت به سطل زباله بیندازید.
 • بعد از جارو کشی، لباس ها، ملافحه ها و سایر وسایل هایی که الوده شده اند را با آب داغ و مایع بشویید.
 • این کار تنها برای ساس های زنده کارایی دارد. اما باید بدانید که وجود تخم های ساس باعث رشد دوباره آن ها می شود.
هزینه سمپاشی ساس
هزینه سمپاشی ساس

سمپاشی ساس با ضمانت کتبی

روش های مختلفی برای سمپاشی ساس ها وجود دارد که استفاده از خدمات مجموعه سبزپوش از دیگر روش های سمپاشی ساس به شمار می رود. این کار به صورت تخصصی و اصولی توسط کادر مجرب صورت می گیرد. جهت خدمات سمپاشی آشپزخانه با شرکت سمپاشی سبزپوش برای سمپاشی آشپزخانه تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده انواع خدمات سمپاشی می باشد.

بهترین شرکت سمپاشی ساس

اکنون زمانی است که برای همیشه از دست ساس ها رها شوید. البته روش های مختلفی برای از بین بردن آن ها وجود دارد که نتیجه هیچ کدام بهتر از سمپاشی سبزپوش نیست. این مجموعه دارای کادری مجرب و متخصص است که همیشه به صورت آماده باش منتظر تماس های شما هستند تا جهت سمپاشی ساس ها به منزل حضور یابند. سم هایی که این مجموعه استفاده می کند مرغوب و با درصد خلوص بالا هستند شما با اطمینان کامل می توانید به این مجموعه اعتماد کنید.

هزینه سمپاشی ساس

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که هنگام سمپاشی با آن مواجعه می شوید، هزینه سمپاشی است. سمپاشی نرخ ثابتی ندارد، عواملی از جمله متراژ خانه، میزان نفوذ حشرات و با کیفیت بودن سم در تعیین قیمت سمپاشی ساس تاثیر می گذارد. بنابراین برای کسب اطلاع بیش تر در خصوص تعرفه سمپاشی کافیست با شماره های موجود روی سایت سبزپوش تماس حاصل کنید تا بهترین راهنمایی، توسط کارشناسان مجموعه در اختیار شما قرار بگیرد. از دیگر مواردی که تعیین کننده نرخ سمپاشی ساس هستند شامل؛

 • نوع ساس یا سوسک
 • متراژ منزل
 • مساحت ساختمان آلوده به حشره
 • • مخل ساختمان و منطقه جغرافیایی

از راه های مهم و کاربردی برای از بین بردن حشرات موزی و آزار دهنده همچون ساس، سمپاشی محیط و مکان های آلوده است. البته هنگام سمپاشی نکات ایمنی را رعایت کنید تا سم به ریه ها و مجرای تنفسی وارد نشود. هزینه سمپاشی حشرات از جمله ساس به پارامتر های مختلفی مانند صادرات و واردات، مواد اولیه، قسمت دلار، مکان الوده و از این قبل بستگی دارد. برای انجام خدمات سمپاشی پارکینگ با شرکت سمپاشی سبزپوش تماس بگیرید. شرکت سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده بهترین سموم برای سمپاشی می باشد.

هزینه سمپاشی ساس چقدر می باشد؟

برای اطلاع از هزینه سمپاشی ساس با شرکت سبزپوش بهترین شرکت سمپاشی در تهران تماس بگیرید.

در صورت نیاز به سمپاشی ساس به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی ساس با ارائه ضمانت نامه کتبی می باشند. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی ساس با ما تماس بگیرید.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.