You are currently viewing سمپاشی مایت

سمپاشی مایت

خدمات سمپاشی مایت

سمپاشی مایت راهکاری برای رهایی از شر کنه مایت یا همان هیره خونخوار است که بدون آنکه خودتان متوجه شوید به خانه و زندگی شما هجوم آورده اند. کنه مایت که با نام مایت عنکبوتی نیز شناخته می شود غالبا در محل زیست کبوترها و یا لابه لای پرهای این پرنده ها می باشد و از طریق خون گرم این جانداران و فضولات آنها تغذیه می نماید و به این وسیله به جریان زندگی انسان ها وارد می شوند و سلامت انسان ها را با مشکل روبه رو می نمایند.

امروزه تعداد کبوترهای وحشی در سطح شهرها و کلان شهرها بسیار زیاد شده اند و هر روزه بر جمعیت آنها نیز اضافه می شود و در نتیجه این ازدیاد و تهاجم شاهد افزایش گزارشاتی مبنی بر حضور این آفت ها در محل زندگی انسان ها هستیم. در ادامه قصد داریم در رابطه با ویژگی ها و مشخصات ظاهری انواع مایت و هیره و خطراتی که برای انسان ها ایجاد می نمایند و نحوه از بین بردن آنها صحبت کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید. برای دریافت خدمات سمپاشی حشرات با مجموعه سمپاشی سبزپوش در تماس باشید. جهت دریافت خدمات سمپاشی با بهترین سموم با ما تماس بگیرید.

تشخیص، شناسایی و سمپاشی مایت

مایت نوعی کنه و از گونه عنکبوتیان است که دارای بدنی تشکیل شده از دو قسمت بالا تنه و پائین تنه می باشد. این آفت از گروه بندپایان بسیار کوچک است که هشت پا و بدنی گرد دارد. در واقع مایت ها در گونه های بسیار متفاوتی وجود دارند اکا اکثر آنها طولی دارای یک میلیمتر و کمتر دارند.

انواع مایت

مایت پرندگان

این نوع از مایت ها در بهار و تابستان بیشترین فعالیت را از خود نشان می دهند. هرچند این آفت نوعی انگل مخصوص طیور است اما به انسان هجوم برده و با مکیدن خون سبب انتقال بیماری به بدن انسانها می شود. از جمله بیماری های خطرناک که از این طریق به انسان منتقل می شود گال وشوک آنافلاکسی می باشد. سمپاشی سوسک از خدمات مجموعه سمپاشی سبزپوش می باشد. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی سوسک در منزل یا محیط کار با ما تماس بگیرید.

مایت چیگر

این نوع انگل اندازه ای بسیار کوچک دارد و به رنگ قرمز مایل به قهوه ای می باشد و با توجه به اینکه در طبیعت زیست می کند، افراد مسافر در طبیعت و کوهنوردانی که کمپ می زنند را مورد هجوم قرار می دهد. این گونه از مایت ها در مرحله لارو به میزبان خود حمله می کنند. مایت چیگر با نیش زدن و گزیدن انسان بثورات پوستی حادی را از خود به جای می گذارد که احتمال عفونت ثانویه پوستی وجود خواهد داشت.

خدمات سمپاشی مایت
خدمات سمپاشی مایت

مایت گرد و غبار

کنه ها بالغی که در این دسته قرار می گیرند تقریبا 500 میکرون یا کمتر از آن طول دارند و این بیشترین اندازه آنها است و قابل مشاهده با چشم نیستند و با ابزاری مانند میکروسکوپ می توان آنها را مشاهده نمود. لابه لای پرزهای فرش، تشک، رختخواب، پتو و…. این آفت ها لانه می کنند از پوست های مرده که از انسان به جای می گذارد تغذیه کنند. در واقع با یک گرم پوست مرده ای که بر روی فرش باقی می ماند هزاران مایت می توانند تغذیه کنند. جهت دریافت خدمات سمپاشی ساس با مجموعه سمپاشی سبزپوش در تماس باشید. مجموعه سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی می باشد.

سمپاشی مایت های گردو غبار بیشتر در مکان هایی که رطوبت زیادی دارند و همچنین شرایط تهویه درست و مطلوبی برقرار نیست انجام می شود. این آفت ها با رشد وتکثیر بالایی که دارند به سرعت زیاد می شوند و سبب ایجاد معضلات آلرژیکی و حساسیت های حاد می شود.

مایت گال

از خطرناکترین گونه های انگل انسانی مایت گال می باشد که با رخنه در لایه های سطح پوست و چسیبدن به پوست تخمگذاری انجام می دهد. پوست انسان زمانی که توسط این آفت گزیده می شود خارش بسیار شدیدی به ویژه در شب ها خواهد داشت و همچنین در محل گزش جوش های بسیار ریز و زیادی ایجاد می شود.

روش های سمپاشی مایت و مبارزه با آن

با توجه به نوع مایت ها و محل زیست و تکثیر آنها روش های سمپاشی مایت متفاوت خواهد بود. بیشترین نوع مایت که در زندگی های شهری به منازل نفوذ کرده و سبب اذیت انسانها می شوند گونه کبوتری و نوع مایت گرد و غبار می باشد. مایت گردو غبار معمولا داخل اتاق خواب ها نفوذ می نمایند و نیاز به سمپاشی ندارند و در صورت ایجاد آلرژی باید این مشکل توسط پزشک حل گردد. مایت کبوتری با هجوم به بدن میزبان از خون او تغذیه نموده و بثورات شدید پوستی ایجاد می نمایند. در صورت نیاز به خدمات سمپاشی آشپزخانه با مجموعه سمپاشی سبزپوش در ارتباط باشید. مجموعه سمپاشی سبزپوش بهترین مرکز برای خدمات سمپاشی می باشد.

زمانی که متوجه حضور مایت ها در محل زندگی خود شدید، به فکر یک مرکز معتبر در زمینه سمپاشی مایت باشید چون اقدامات خودسرانه و خودرمانی در این زمینه به جایی نحواهید رسید. موفقیت در این موضوع نیازمند دانش و تجربه کافی در زمینه شناخت، کنترل و پاکسازی مایت ها می باشد و انجام اقداماتی که فاقد دانش کافی در این زمینه باشد درمان را منجر به شکست خواهد نمود.

روش های سمپاشی مایت
روش های سمپاشی مایت

در راستای انجام سمپاشی مایت به شیوه ای موفقیت آمیز نیازمند حضور کارشناسی با مهارت و آموزش دیده هستید که مجهز به تخصص و دانش لازم و همچنین مجموعه ای از وسائل و تجهیزات و سموم حرفه ای است که به راحتی و با بهره گیری از سم های استاندارد و دارای مجوز و همچنین تجهیزات و امکانات حرفه ای که افراد عادی به آن دسترسی ندارند می تواند به راحتی شما را از شر این آفت ها و انگل های مزاحم نجات دهد. جهت دریافت خدمات سمپاشی پارکینگ با شرکت سبزپوش در تماس باشید. شرکت سبزپوش فعال در زمینه سمپاشی با بهترین سموم می باشد.

پس از انجام سمپاشی مایت چه باید کرد؟؟

  • در راستای ممانعت از حضور مایت ها به ویژه مایت گرد و غبار در هفته دو بار فرش ها و مبل ها را با جاروبرقی تمیز کنید.
  • ملحفه ها و رواندازها را به صورت دوره ای با آب داغ و شوینده بشوئید.
  • لباس ها و ملحفه ها و …. را کاملا خشک نمائید و سپس در کمد قرار دهید.
  • شستن و تکاندن مرتب پتوها و ملحفه ها پوست های مرده ای که از انسان به مانده است را از بین برده و در نتیجه دسترسی مایت ها را به منابع تغذیه محدود نموده و از ازدیاد و تکثیر آنها ممانعت می نماید.
  • فضای داخلی خانه را به صورت مرتب تهویه نمائید تا رطوبت های که احتمال دارد وجود داشته باشد کمتر شود.
  • برای ممانعت از حضور کنه ها و جلوگیری از سمپاشی وایت در صورت حضور پرندگان در فضاهایی مانند بالکن و دیگر فضاهای حاشیه منزلتان همواره نظافت و بهداشت را مد نظر قرار دهید.

برای انجام سمپاشی مایت به کجا مراجعه کنیم؟

مجموعه سمپاشی سبزپوش ارائه دهنده خدمات سمپاشی مایت با مناسب ترین قیمت می باشد برای دریافت خدمات با ما تماس بگیرید.

روش های سمپاشی مایت چیست؟

در این مقاله از شرکت سمپاشی سبزپوش به برسی روشهای سمپاشی مایت پرداخته ایم با ما همراه باشید.

5/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.